Jump to content

odšteta za nezgodu


anonimus25

Preporučene objave

pozdrav svima!

imam još pitanja...

moj muž i ja imali smo sudar. nismo mi bili krivi i dobili smo nagodbu od osiguranja koju smo prihvatili. U nagodbi piše da se slažemo s ponuđenim iznosom i da nećemo više potraživati ništa po tom predmetu.

Da li se to odnosi samo na mojeg supruga ili neminovno i na mene? jer ja sam imala trzajnu ozljedu i sad pokušavam dati stvar u ruke advokatu - ali ako se ta rečenica u nagodbi odnosi i na mene onda nemam više nikakva prava... ili ipak postoji šansa?!

 

HVALA PUNO UNAPRIJED

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo slobodan sam da odgovorim na Vaše pitanje.

Ista stvar mi je bila sa roditeljima .

"Nagodba" je vrijedila za štetu učinjenu na vozilu koju su oni , odnosno otac potpisao.

Majka je preko odvjetnika tražila odštetu za trzajnu ozljedu i to su se dogovorili.

Znači odgovor je : uzmite odvjetnika i rješavajte to.

10000-12000 nagodba , to će Vam ponuditi drugi put

:xwave:

p.s. naglasak na Euroherz osiguranje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ti se prvo nauci pisati pravilno ime tog osiguranja.... a kako osobno radim u njemu, vidio sam kako iste stvari rjesavaju druge osig. kuce, tako da doista je pitanje vremena kada ce price koje prenosi 10 baba, a tako je dosla i do tebe, jer da nije - pa barem bi pravilno znao napisati ime, padaju u vodu, jer navedeno osiguranje od svih drustava ima najjacu pravnu sluzbu, a tako i rjesava spise,ali uvijek ce se naci netko-a za koga ce se priljepiti takvi kako ti....pozdrav iz Euroherca

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

ti se prvo nauci pisati pravilno ime tog osiguranja.... a kako osobno radim u njemu, vidio sam kako iste stvari rjesavaju druge osig. kuce, tako da doista je pitanje vremena kada ce price koje prenosi 10 baba, a tako je dosla i do tebe, jer da nije - pa barem bi pravilno znao napisati ime, padaju u vodu, jer navedeno osiguranje od svih drustava ima najjacu pravnu sluzbu, a tako i rjesava spise,ali uvijek ce se naci netko-a za koga ce se priljepiti takvi kako ti....pozdrav iz Euroherca

 

Zaista ima njjacu pravnu sluzbu (na vagu). A ocito im i zaposlenici gube samoglasnike i iskazuju vrjunsku pismenost. O ljubaznosti da ne govorimo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala ti puno na odgovoru!

to mi puno znači... znači trebam samo riješiti ostale papire što se tiče toga i krenuti u postupak.

 

da li mi možeš pomoći u još nečem?

trebam tražiti ispravak policijskog zapisnika - jer piše da sam bila u krivom autu... a nemam pojma gdje početi po rješavati ili to sve može riješiti odvjetnik?!

puna pitanja...

 

još jednom puno hvala!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala ti puno na odgovoru!

to mi puno znači... znači trebam samo riješiti ostale papire što se tiče toga i krenuti u postupak.

 

da li mi možeš pomoći u još nečem?

trebam tražiti ispravak policijskog zapisnika - jer piše da sam bila u krivom autu... a nemam pojma gdje početi po rješavati ili to sve može riješiti odvjetnik?!

puna pitanja...

 

još jednom puno hvala!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...

Eh, ja imam isti problem.

Nedavno sam imala prometnu nesreću (nisam kriva), ali nisam zvala policija, već samo napisala europsko izvješće i predali sve u osiguranje (također Eurohertz). Auto je gotov, a njegovo osiguranje je spremno platiti cjelokupan iznos materijalne štete izvođaču radova. Ponudili su mi sporazum o izvansudskoj nagodbi da oni plate štetu, što sam ja i potpisala, ali tek naknadno vidjela da se odričem daljnjih potraživanja (a u specifikaciji samo materijalna šteta).

 

Sada se raspitujem na razne načine (odvjetnik, internet) da li imam šanse za odštetu zbog tjelesnih ozljeda, pretrpljenog straha, bolova itd.

 

Vidjeti ćemo, barem da pokušam.

Ako nešto sazante što ne znam, svakako mi javite.

 

Hvala puno,

zvijrka

:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija