Jump to content

Novi Pravilnik o vještačenju


zis

Preporučene objave

NN 118/2021 objavljen je novi PRAVILNIK O NAČINU IMENOVANJA I METODOLOGIJI RADA LIJEČNIČKIH VIJEĆA U POSTUPKU OSTVARIVANJA PRAVA HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI.

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2021_11_118_2025.html

Pravilnik stupa na snagu osmoga dana od dana objave u »Narodnim novinama«.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 14 sati , zis je napisao:

NN 118/2021 objavljen je novi PRAVILNIK O NAČINU IMENOVANJA I METODOLOGIJI RADA LIJEČNIČKIH VIJEĆA U POSTUPKU OSTVARIVANJA PRAVA HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI.

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2021_11_118_2025.html

Pravilnik stupa na snagu osmoga dana od dana objave u »Narodnim novinama«.

Novim pravilnikom svima koji ubuduće dobiju privremeni status rvi-a bit če jednu godinu privremeno a već drugu godinu za trajno!!😀

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na 05. 11. 2021. at 23:32, huskyCRO je napisao:

Novim pravilnikom svima koji ubuduće dobiju privremeni status rvi-a bit če jednu godinu privremeno a već drugu godinu za trajno!!😀

Meni su na drugom vještačenju prošle godine u 11.mj ponovo dali rvi privremeno ali su produžili za 2 godine,što znači tek u 11.mj 2022. novo vještačenje. Rješenje o privremenom rvi imam od 30.06.2019. Vrijedi li mi sada pslati papire za novo vještačenje zbog izmjene zakona, ili moram čekati još godinu dana?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 3 sati , Dinko73 je napisao:

Meni su na drugom vještačenju prošle godine u 11.mj ponovo dali rvi privremeno ali su produžili za 2 godine,što znači tek u 11.mj 2022. novo vještačenje. Rješenje o privremenom rvi imam od 30.06.2019. Vrijedi li mi sada pslati papire za novo vještačenje zbog izmjene zakona, ili moram čekati još godinu dana?

Vezano za vaš slučaj posjetite nadležni ured za branitelje radi informiranja. Novi pravilnik je izašao u narodnim novinama od 3. 11. 2021. i trebao bi važiti za branitelje kojima predstoji vještačenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
prije 1 sat, huskyCRO je napisao:

Pod "uvjet" se misli da mu mogu i smanjiti ispod 20% ako u kojem slučaju izostaje nalaza od liječenja onda ništa od rvi-a što se nadam da se neče dogoditi. 🧐

e to je već bolje napisano :).......ono prvo nije dobro jer se može tumačiti da recimo ima privremeno 30% i da onda ne bi mogao dobiti 20% trajno...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
Na 23. 11. 2021. at 19:36, Crno Vino je napisao:

Ja sam danas dobio 20% trajno ali tek za dvije godine, dali se vrijedi zaliti da se smanji na jednu godinu po tom novom zakonu?

Ovo mi zvuči u najmanju ruku malo čudno, no međutim ako nije problem taj dio rješenja kopirati i postaviti ovdje da vidimo kaj točno piše, možebitno piše trajno od 2023. a do tada privremeno što bi bila još jedna nebuloza.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija