Jump to content

Ovrha na pokretnini bez obzira sto se naplacuje


Ana3107

Preporučene objave

Postovani trebala bi pomoc ili bar savjet sto napraviti. Naime imala sam firmu koja je otisla u stecaj nazalost. Naravno ostali su i neki dugovi. Jedan od njih je prema PBZ-u. Jucer mi je na adresi stanovanja ostavljena poruka od ovrsitelja sa Opcinskog suda da se moram javiti u roku 3 dana i omoguciti im ulazak i popis pokretnina. 

Postoji nekoliko pitanja s moje strane sto napraviti. 

Trenutno sam zaposlena i redovito primam placu preko zasticenog racuna jer naravno od onih ostalih spomenutih dugova svi su u redu naplate preko Fine.

Znaci tu je i Zagrebacka banka koja redovito svaki mjesec i sve prema ovrsnom zakonu RH.

Sto napraviti?

Jos jedan detalj je da nisam u Hrvatskoj u narednih 10 dana jer sam na sluzbenom putu tako da ni fizicki nemogu do suda u trazenih 3 dana a prijete se obijanjem brave i ulaskom u kucu. Kuca je pod hipotekom od Zagrebacke banke a auta nemam. Ali ima moj suprug. Dali mogu njemu sto uzeti jer zivimo zajedno?

Molim vas hitan odgovor ako je ikako moguce . 

Hvala vam unaprijed svima na bilo kakvom savjetu.

Znaci za zakljucak. Imam dugove ali se naplacuju svaki mjesec preko Fine . Zasto PBZ radi ovako lihvarski na silu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija