Jump to content

Upitne kreditne ponude


Moveon

Preporučene objave

Poštovani,

kao mnogi, i ja sam se prezadužila, kako bi prehranila obitelj. Još pri tome se razbolila i skoro 3 mjeseca bolovanja su mi ogromnu rupu u već prezaduženim budžetu stvorili. Na radnim mjestu zbog preopterečenja ne mogu više raditi. Tražila sam premještaj i dobila.

Sljedeći mjesec isto neću imati punu plaću, tek u lipnju.

Godinama sam za stalno zaposljena, nisam nikad bila na bolovanju.

Banka mi je blokirala račun, imam kredit, 2 rate sam u zaostatku. Javila sam im se više puta, pa da će me zvati osobni bankar, ali ništa dosada. 

Na moj upit, sam dobila od privatnog davatelja kredita, ponudu da ako im neki ugovor  (iz Francuske) potpisano vratim,   i  još dodatno moj potpis   - onda sljedi isplata.

Sumljivo mi je to. Na bianco stranicu svoj potpis slati, pa da mi tko zna što nadopišu i ja oštećena budem???    

Što vi mislite o ovim???

I koje mogućnosti imam za preživiti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 05. 05. 2022. u 23:43, drot13 je napisao:

Nemoj ništa takvog dizati, jer ćeš se samo dovesti u još veće probleme i dugove.

Nosit ćeš se s onim što će dolaziti, nemaš što drugo...

To je tocno tako, kako pisete.

Tesko mi je ovako. Bilo bi puno lakse, da sva dugovanja odjednom rijesim uz jednu prihvatljivu ratu. 

Raspitala sam se, ali zbog toga sto sam bila na bolovanju, mi je odmah i primanje manje. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Moveon je napisao:

O Boze, tko ce to sve ovdje javno izloziti?!

Najvise me muce brze kredite preko interneta! 3 ih imam.

dok ste došli do brzih internetskih kredita koji su još gori od onih koje je država zabranila,onda ste vjerojanto došli do zida...

ne treba (zasad) pojednično iznose,već otpilike sav dug ....jel to dug 10-20-30 tisuća ili 200 tisuća kn.....i dali imate na sebi nekreetnine,pokretnine,auto i slično....i kolika ti je plaća

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 10 sati , Mister-X je napisao:

dok ste došli do brzih internetskih kredita koji su još gori od onih koje je država zabranila,onda ste vjerojanto došli do zida...

ne treba (zasad) pojednično iznose,već otpilike sav dug ....jel to dug 10-20-30 tisuća ili 200 tisuća kn.....i dali imate na sebi nekreetnine,pokretnine,auto i slično....i kolika ti je plaća

Dug je do 20 000 hrk po internetskim kreditima. Placa 6000 hrk. Imam auto, staro 33 godinu, kucu pod hipotekskim kreditu, koji je suprug na moju nekretninu podigao. Suduznik sam. To se uredno otplaciva.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 7 sati , Moveon je napisao:

Dug je do 20 000 hrk po internetskim kreditima. Placa 6000 hrk. Imam auto, staro 33 godinu, kucu pod hipotekskim kreditu, koji je suprug na moju nekretninu podigao. Suduznik sam. To se uredno otplaciva.

s obzirom na navedeno ,nema "izvlaćenja"...

ako nemate pametnije riješenje onda otvorite (ako niste) zaštićeni račun i na taj račun će te primati 3/4 plaće.....1/4 će ići onome ili onima tko te blokirao...

uglavnom ,moraš postiči da ti ne bude upitna nekretnina ,znači pojednični dug nekog vjerovnika ne smije priječi 40 000kn .....npr te online kredite prestani plaćati....ili npr ako imaš neku karticu ili minus možeš i to u nuždi prestati plaćati...fokusiraj se na veliki kredit koji ti može stvoriti problem nekretnine.........ostalo sve nek ide svojim tokom preko te 1/4 plaće i kad tko dođe na red....ili kad ti budeš mogla više plaćati

kredit za nekretninu obavezno nastavi plaćati  da ne dođe do naplate cijelog kredita odjednom i onda si u velikim problemima...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 11. 05. 2022. u 17:27, Mister-X je napisao:

s obzirom na navedeno ,nema "izvlaćenja"...

ako nemate pametnije riješenje onda otvorite (ako niste) zaštićeni račun i na taj račun će te primati 3/4 plaće.....1/4 će ići onome ili onima tko te blokirao...

uglavnom ,moraš postiči da ti ne bude upitna nekretnina ,znači pojednični dug nekog vjerovnika ne smije priječi 40 000kn .....npr te online kredite prestani plaćati....ili npr ako imaš neku karticu ili minus možeš i to u nuždi prestati plaćati...fokusiraj se na veliki kredit koji ti može stvoriti problem nekretnine.........ostalo sve nek ide svojim tokom preko te 1/4 plaće i kad tko dođe na red....ili kad ti budeš mogla više plaćati

kredit za nekretninu obavezno nastavi plaćati  da ne dođe do naplate cijelog kredita odjednom i onda si u velikim problemima...

Ne plaćam ja kredit za nekretninu, nego suprug. Ja sam sudužnik, jer je moja nekretnina. To ide sve uredno.  

Davatelj kredita brze internetske pozajmice mi traži cijeli iznos putem Javnog bilježnika. Sad neću biti od banke blokirana, jer sam platila dug banci u međuvremenu, nego će me ovršiti zbog neplačanja online kredita. Onda cu otvoriti taj zaštićeni  račun....

... a opcija dignuti neki kredit gdje bi mogla sve poklopiti, nekih 40 000 hrk, nema za mene, - pitala sam na mojoj banci.

Vidila sam posrednike na internetu koji riješavaju blokirane i daju pomoć uvezi refinancijranja.... morat cu- čekati sljed. mjesec kad mi legne cijela plaća.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Bok, dali netko ima slično iskustvo;

predhodno sam svoju situaciju opisala. Još mi stoji to dugovanje od brzih pozajmica. Od jednoga sam pismeno dobila prijedlog za ovrhu, ali se ništa ne događa. Imam zaštićeni račun. 

Strah me je uopće kontaktirati s tim agencijama, jer za sada nemam te novce za vratiti. Radim i ubijam se, ali nije dovoljno. 

Bojim se da to dugovanje raste i raste....

Neznam gdje se obratiti i neki dodati kredit dignuti - banka mi ga neće više dati - tako da riješim te brze pozajmice ca. oko 25000 hrk.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 11. 08. 2022. u 11:52, Moveon je napisao:

Od jednoga sam pismeno dobila prijedlog za ovrhu,

Samo prijedlog i to baš od ovrhovoditelja?

Dana 11. 08. 2022. u 11:52, Moveon je napisao:

Neznam gdje se obratiti i neki dodati kredit dignuti - banka mi ga neće više dati - tako da riješim te brze pozajmice ca. oko 25000 hrk.

S ovim ćete se samo dodatno "uvaliti".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 1 godina kasnije...
Dana 01. 09. 2022. u 21:34, ivistipe je napisao:

Pitajte u drugim bankama, neke rado daju takve kredite uz uvjet da prebacite račun kod njih. Jedna daje čak dosta veći minus od ovog vašeg duga.

Nisam jos nista rijesila. Osim sto mi se uredno odbija 1/4 od place, blokirana i ovrsena sam. 

Moje pitanje: mozete te mi konkretno pisati, moze i u poruci, koja je to banka, koja daje kredite za refinanciranje dugova??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija