Jump to content

zemljišna međa


halida

Preporučene objave

Prije 5 godina preuzela sam održavanje zemljišne parcele, koja se kosi. Susjedna se obrađuje na uobičajeni način. 

Susjed je počeo preoravati i moju parcelu, na što sam tražila geodetsku izmjeru koju on ne priznaje i dalje prisvaja što nije njegovo. 

Navodno sudska praksa teži ići u korist preoranog zemljišta. Hoću li izgubiti sud ako tražim sudsku izmjeru. 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 25. 06. 2022. u 9:14, Davor80 je napisao:

Samo se ne dajte slučajno navući na vanparnični postupak uređenja međe od strane bilo koga. Taj Vam sasvim sigurno ne želi dobro ili je jednostavno neupućen u raznorazne muljaže do kojih može doći. Na kraju možete samo sjest i plakat.

A ne, on baš izaziva i traži da tužim. Možda misli da se ne bih usudila. A bio je geodeta i izmjerio je u moju korist, a ovaj je kasnije i još brazdu preorao...i veli ne priznaje on bez suda ništa...

Stari je to lisac, sumnjam da ne bi znao. On bi kupio tu zemlju, ali neće ponuditi normalnu cijenu (putem druge osobe je htio kupiti - ali mu nije uspjelo), nego me takvim bahatim ponašanjem pokušava zastrašiti. Dakle apsolutno mi ne želi dobro. Toga sam svjesna.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija