Jump to content

Pozajmnice


katica97

Preporučene objave

Pozdrav, 

moze pomoc oko credit point one i cash expert pozajmnica? Tko ima iskustva? Naime za credit point one imam duga jos nekih 10.000 kuna i dospijela mi je rata prije 2 dana, ali trenutno nisam u mogucnosti platit je. S obzirom da se nisam javljala, zvali su cak firmu u upravu(uzas). Danas sam stupila s njima u kontakt, zena je bila iznimno bezobrazna i rekla da je ne zanima da se snadem za platit jer da plijene nekretnine. Adresa koja je njima prijavljena nije moja nekretnina. Nemam nista na sebi prepisano, ovrha nemam. Od njih mi je dosao mail opomene da ce pokrenuti tuzbu(ovrhu). Sta da radim? 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 13 sati , katica97 je napisao:

Pozdrav, 

moze pomoc oko credit point one i cash expert pozajmnica? Tko ima iskustva? Naime za credit point one imam duga jos nekih 10.000 kuna i dospijela mi je rata prije 2 dana, ali trenutno nisam u mogucnosti platit je. S obzirom da se nisam javljala, zvali su cak firmu u upravu(uzas). Danas sam stupila s njima u kontakt, zena je bila iznimno bezobrazna i rekla da je ne zanima da se snadem za platit jer da plijene nekretnine. Adresa koja je njima prijavljena nije moja nekretnina. Nemam nista na sebi prepisano, ovrha nemam. Od njih mi je dosao mail opomene da ce pokrenuti tuzbu(ovrhu). Sta da radim? 

 

Za taj dug ovrha se može provoditi jedino na novčanim sredstvima putem fine ili plaće. Na pokretninama također, ali rijetko. Ovrha na nekretnini nije moguća ako dug glavnice ne prelazi 40000 kn po današnjem OZ-u. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 sati , katica97 je napisao:

S obzirom da se nisam javljala, zvali su cak firmu u upravu(uzas).

Što su točno tražili i da li su što dostavili poslodavcu na provedbu?

prije 21 sati , katica97 je napisao:

Danas sam stupila s njima u kontakt, zena je bila iznimno bezobrazna i rekla da je ne zanima da se snadem za platit jer da plijene nekretnine.

Recite joj da se ona snađe za naplatu.

prije 21 sati , katica97 je napisao:

Nemam nista na sebi prepisano, ovrha nemam

Da li ste zaposleni?

prije 21 sati , katica97 je napisao:

Od njih mi je dosao mail opomene da ce pokrenuti tuzbu(ovrhu)

Ovo je opravdano. Standardno postupanje.

prije 21 sati , katica97 je napisao:

Sta da radim? 

Baš ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija