Jump to content

Jamac na 6 mjeseci


Robi77

Preporučene objave

Poštovani,

moj prijatelj me moli da mu budem jamac na kredit na 6 mjeseci jer tako traži banka (Agram banka) od njega pošto nema stalnog 12 mjeseci staža. Radi se o kreditu za refinanciranje blokade. Ako pristanem biti jamac na 6 mjeseci pretpostavljam da to mora biti negdje naznačeno da je jamstvo od 6 mjeseci odnosno datum kada prestaje biti se jamac. Molim vas da mi date savjet glede toga postoji li takvo kratkoročno jamstvo, ako da mora li to biti negdje naznačeno. 

Molim da mi odgovoriti čim prije, hvala!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 33 minuta, Robi77 je napisao:

znači li to  ne postoji jamstvo na 6 mjeseci jer kredit bi bio na duže vrijeme u godinama cca 8-10 godina?

Nisam čuo za to, možda je to nešto novo. Banka jamca treba za cijelo vrijeme otplate kredita. Možda se može jamac zamijeniti nakon nekog vremena, ne znam.
Nazovite banku i pitajte, ne vezano uz vaš slučaj, predstavite se kao potencijalni klijent za kredit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 33 minuta, TonyBob je napisao:

Nisam čuo za to, možda je to nešto novo. Banka jamca treba za cijelo vrijeme otplate kredita. Možda se može jamac zamijeniti nakon nekog vremena, ne znam.
Nazovite banku i pitajte, ne vezano uz vaš slučaj, predstavite se kao potencijalni klijent za kredit.

nisam ni ja čuo zato pitam, svakako ću se interesirati. 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija