Jump to content

Otvaranje obrta za masazu


Sunceimore

Preporučene objave

Molim savjet.. 

Htio bih pruzati usluge klasicne masaze na plazi. Nemam nikakvog radnog iskustva kao masazer niti obrazovanje. Vidim da se nude razne edukacije, neki nakon polozenog tecaja nude diplome i certifikate dok drugi(puno skuplji) upis zvanja u radnu knjizicu. Zanima me kako bih mogao poceti obavljati navedenu djelatnost je li dovoljan certifikat/diploma ili moram zavrsiti edukaciju koja se upisuje u radnu knjizicu. 

Hvala na pomoci 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 20. 08. 2022. u 17:38, Sunceimore je napisao:

Molim savjet.. 

Htio bih pruzati usluge klasicne masaze na plazi. Nemam nikakvog radnog iskustva kao masazer niti obrazovanje. Vidim da se nude razne edukacije, neki nakon polozenog tecaja nude diplome i certifikate dok drugi(puno skuplji) upis zvanja u radnu knjizicu. Zanima me kako bih mogao poceti obavljati navedenu djelatnost je li dovoljan certifikat/diploma ili moram zavrsiti edukaciju koja se upisuje u radnu knjizicu. 

Hvala na pomoci 

Dobro da ste pitali, da niste bez veze novce bacili. Kod otvaranja obrta prizna Vam se samo uvjerenje za masera koje se polaže u Hrvatskoj obrtničkoj komori(imaju rokove 4 puta godišnje). Košta 1200 kn i to je to. Još je nekad Ministarstvo znalo vraćati dio ovih novaca, ali mislim da sada ne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija