Jump to content

Prekršaj..da li je ili nije!?


idvi

Preporučene objave

Parkirao sam na parkiralištu željezničke stanice (Savski Marof) u vrijeme tamne i crne noći (jutro 5h)

te je taj dio neosvjetljen i potpuno nevidljiv. Znakove ili znak za zabranu parkiranja NE invalidima ne postoji

..samo je na podu iscrtana žuta linija ..koju je teško primjetiti i po danjoj svjetlosti...i to 80% izbrisana.

Dobio sam "Obavjest o počinjenom prekršaju" 700,00kn !

Što mi je činiti..imam slike cijelog mjesta i vidljivo je da nema nikakovog znaka niti upozorenja!

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 24. 12. 2022. u 12:09, esigente je napisao:

Ne postoji znak za zabranu parkiranja Ne invalidima, vjerojatno je postavljen znak da su to parkirna mjesta rezervirana za osobe sa invaliditetom.

Ako nema tog znaka, onda imate osnova za žalbu.

Hvala..imam sve slike tog mjesta (bez znakovlja) i takođe kako treba oznaćiti takva mjesta!

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 mjeseci kasnije...
Dana 24. 12. 2022. u 12:09, esigente je napisao:

Ne postoji znak za zabranu parkiranja Ne invalidima, vjerojatno je postavljen znak da su to parkirna mjesta rezervirana za osobe sa invaliditetom.

Ako nema tog znaka, onda imate osnova za žalbu.

Poštovani,

eto danas dobio : "Obavjest o počinjenom prekršaju" ALI nema nikakve pravne napomene o žalbi i kome?

Samo ima da sam ućinio prekršaj : mjesto i dat/čl. 81 stavka 1. točka 13/...tražio sam pojedinosti na "Elektronička usluga Obavijest o prekršaju" ALI ne postoji nikakva obavest tj. nemam prkršaja.

Dali ste upoznati kome bih se trebao žaliti (staviti prigovor)..mojoj poli.postaji ili u centralnoj u ZG. Ja sam u Zaprešiću.

Hvala!

Nema ni koliko dana imam pravo na žalbu..prigovor!??

uređeno: od idvi
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , idvi je napisao:

 

Bit će da je čl.82.

Naravno da ništa ne piše jer se na obavijest ne može žalit.Pošto oni ne znaju tko je vozio pošalji im podatke o vozaču (piše u obavijesti) i čekaj prekršajni nalog pa ćeš se na njega moći žaliti.

Obavijesti se ne pišu u elektroničku uslugu nego prekršajni nalog.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 2 sati , sivko je napisao:

Bit će da je čl.82.

Naravno da ništa ne piše jer se na obavijest ne može žalit.Pošto oni ne znaju tko je vozio pošalji im podatke o vozaču (piše u obavijesti) i čekaj prekršajni nalog pa ćeš se na njega moći žaliti.

Obavijesti se ne pišu u elektroničku uslugu nego prekršajni nalog.

Hvala na savjetu!

Zvao sam Policijsku postaju Zaprešić i službenik mi je odgovorio da se mogu žaliti u roku 15 dn na njihovu adresu ili

poslati e-mailom. Da li je to u redu!?

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , sivko je napisao:

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija