Jump to content

Prijepis vozila koji se trenutno nalazi u kaznenom postupku


fds

Preporučene objave

Poštovani, u procesu sam kupoprodaje automobila kojemu je vlasnik (mladi vozać) bio zaustavljen sa povećim brojem promila alkohola  u krvi ( 2,17) te mu je izrečena kazna od 10 000 kn + 3 mj  bez vozačke te me sada zanima postoji li mogućnost da je auto (vozilo koje ja želim otkupiti) također u kaznenom postupku. To jest mogu li ja nekako nastradati u tom slučaju da mi se oduzme auto na neko vrijeme ili da ne mogu prepisati na svoje ime ? 

 

Unaprijed hvala na odgovorima

LP

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 24 minuta, sivko je napisao:

Radi se o prekršajnom postupku.Ako nije već u registru neplaćenih kazni onda vozilo možeš prepisati.Ako nema papir za oduzimanje vozila onda je vozilo čisto.

Postoji li naćin da ja provijerim je li to vozilo ili osoba u tom registru ne plaćenih kazni ?
On je spomenuo da je njemu sud 13.04. pa vjerujem da mu onda kazna jos nije izrećena ili ? 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 18 sati , fds je napisao:

Postoji li naćin da ja provijerim je li to vozilo ili osoba u tom registru ne plaćenih kazni ?
On je spomenuo da je njemu sud 13.04. pa vjerujem da mu onda kazna jos nije izrećena ili ? 

Znači da još nema pravomoćne presude,nema roka plaćanja a samim time ni ulaska u Registar neplaćenih kazni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija