Jump to content

Otkazivanje ugovora o nadzoru gradnje.


savjest2

Preporučene objave

Poštovani, u fazi sam gradnje temelja a nisam zadovoljan sa inžinjerom nadzora zbog propusta samog nadzora kao i zbog komunikacije. Sa njim sam sklopio ugovor o nadzoru za čitav objekt od čega se dosada radilo cca 10% pa me zanima na koji način mogu raskinuti ugovor, kako da mu isplatim dosadašnji rad(i što ako se time ne budem složio)i kako da mi on izda dokument kojim potvrđuje što se do sada nadziralo radi nastavka nadzora od strane onoga koga budem uzeo pa i radi uporabne dozvole u budućnosti.

Lp

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

U ugovoru koji ste sklopili sa Agencijom za nadzor gradnje objekta postoje klauzule između 
ostaloga i klauzula o raskidu poslovne suradnje.

Pobajte to riješiti dogovorom - ugovoreni financijski iznos za obavljanje navedenih usluga, umanjite za % koji nije završen po navedenom ugovoru, ako je izvršeno 10% toliko mu i isplatite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dana 08. 07. 2023. u 16:29, frenki zg je napisao:

U ugovoru koji ste sklopili sa Agencijom za nadzor gradnje objekta postoje klauzule između 
ostaloga i klauzula o raskidu poslovne suradnje.

Pobajte to riješiti dogovorom - ugovoreni financijski iznos za obavljanje navedenih usluga, umanjite za % koji nije završen po navedenom ugovoru, ako je izvršeno 10% toliko mu i isplatite.

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija