Jump to content

Hakiran sam I to mi unistava zivot


mladjo651

Preporučene objave

Vecer,

Hakiran mi he mobitel, laptop sve sto imam. Snimljen Sam preko lapuopa kako sex imam sa deckom, haker zna sve sto radim, neki Dan pretplata preko moje kartice na google. Nisam bogat, nisam krimos, nisam pedodfil... Obican momak 38g. Sve je krenulo u Londonu prije godinu Dana, zivim u BiH pakao se nastavlja. Ismijavaju me preko telegrama u grupama. Policiju boli Briga, kaze cookie. Idem spavati pred hrvatski sabor, kakav je ovo zivot, osoba koja mi to radi kaze da radi u policiji u Londonu. Znam be mozete promo, Ali bilo koji savjet. Hvala Mladen 

 

 

 

 

uređeno: od mladjo651
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebali biste savladati osnove sigurnosti na internetu, ima o tome dosta na engleskom jeziku. Počevši od toga da ne koristite istu lozinku za sve stvari, da ne otvarate nepoznate datoteke...
Kazneno djelo protiv nepoznate osobe možete prijaviti najbližem općinskom državnom odvjetništvu, to je moguće i e-mailom: https://dorh.hr/hr/opcinska-drzavna-odvjetnistva

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dogodilo se u Londonu, živiš u BIH. Što će ti pomoći spavanje pred hrvatskim Saborom?

Kao što kaže bobo4, za početak očisti računalo, zaštiti ga, koristi antiviruse, blokere, VPN-ove, otvori nove mail adrese, zakompliciraj šifre, blokiraj kartice, izvadi nove, za on-line plaćanja koristi jednokratne kartice, promijeni mobitel (uređaj i broj) i sve drugo što se može poduzeti za samozaštitu. Za psihološki mir, odjavi se  sa društvenih mreža i ne provjeravaj ih, a i nemoj otvarati nove profile.

Što je bilo bilo je, s tim ćeš se nositi kako dođe (svatko ima kostura u ormaru, tako da se ne treba zamarati tuđim komentarima), a dalje se pazi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija