Jump to content

Prometna nesreća


Pesopolis

Preporučene objave

Pozdrav,

Danas je poznanik na pješačkom oborio pješaka koji je prelazio na crveno svjetlo. Poznaniku je bila dopunska strelica za prolaz, skretao je lijevo, a pješak je krenuo na svoje crveno svjetlo. Poznanik ga je okrznuo retrovizorom, a pješak je tražio 1000 eura da ga ne prijavi policiji. Poznanik mu je u panici dao novac, a kada mi je sve rekao ja sam odmah svatio da to nije trebao učiniti. Ima li kakve šanse da preko policije ili bilo kako drugačije tražimo novac natrag? Je li vozač ili pješak u krivu? Na raskrižju postoje kamere koje bi sve trebale snimati, jedino je pitanje jesu li u funkciji. Pješak je starija osoba, zadobio je modricu na laktu. Nikakav ugovor nisu sklopili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 21 minuta, sivko je napisao:

Može dobit ako se zna identitet ali tek nakon suda.Naravno da je pješak kriv.

Imamo identitet i broj mobitela. Poznanik je profesionalni vozač i prepao se da bi mogao izgubiti dozvolu, a ovaj mu je podmuklo uvalio priču o duševnoj boli. Znači mislite da bi mogli na sudu dobiti novac natrag?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija