Jump to content

Ovrha iz 2017.g.


oktameron

Preporučene objave

Pozdrav,

danas sam u korisnički pretinac dobio poruku da je Fina zaprimila Rješenje o ovrsi od Gradsko stambeno komunalnog gospodarstva iznos duga 947,82. Po broju ovrhe vidim da se radi o ovrsi iz 2017. g. U blokadi sam već par godina, nikada nisam dobio ovrhu pod tim brojem i nikada do sada taj broj ovrhe nije bio u ocevidniku.

Zanima me da li se mogu kome obratiti na zastaru, jer mi nije jasno da od 2017. do danas ta ovrha nije nikada bila na FINI.

Prošli tjedan sam dobio opomenu od Gradskog stambenog na kojoj piše dug do 9.mj.2023. u iznosu od 17,73 eura.

Da li imam pravo na zastaru ako se radi o nekom starom dugu? Kako je Fina mogla zaprimiti Rjesenje o ovrsi tek nakon 7 godina? Imam spremljene sve stare ocevidnike od kada sam prvi puta bio blokiran i po tome znam da taj broj ovrhe nikada nije bio u ocevidniku.

Hvala unaprijed na odgovorima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

upravo sad, oktameron je napisao:

Hvala na odgovoru, mozete li mi ukratko pojasniti razlog.

Nije prošlo 10. godina od pravomoćnosti.

prije 1 minutu, oktameron je napisao:

I zanima me kao sto sam vec ranije naveo kako je moguce poslati ovrhu u Finu nakon toliko godina.

Zašto ne bi bilo moguće?

prije 1 minutu, oktameron je napisao:

Ja o tom dugu nista ne znam jer nikada nisam dobio nikakvu obavijest niti rjesenje.

Trebate vidjeti to rješenje, pa napraviti uvid u spis.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija