Jump to content

Stalni boravak


Endy1

Preporučene objave

Poštovani, 

Državljanin sam BiH i zadnje tri godine sam na privremenoj radnoj i boravišnoj dozvoli u HR, svake godine produžavam, zaposlen sam i interesuje me kada imam pravo na stalni boravak u HR, nakon tri ili pet godina rada i boravka? 

 

Hvala puno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Dobar dan, ističe mi privremeni boravak ( treći po redu, već 6 godina sam u Hrvatskoj) na osnovu spajanja obitelji. Predala sam u roku zahtjev za produženje privremenog i zahtjev za stalni boravak (tako su mi rekli da moram imati odobren privremeni dok čekam stalni). Za nekoliko dana mi ističe boravak a još uvijek nema odgovora, obzirom da sve sa ide e mailom. Kad se može očekivati pdgovor, točnije može li se odgovor dobiti i nakon isteka boravka ? Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Dobar dan, pitanje jedno, obzirom da mi je juce istekao privremeni boravak i da sam podnijela zahtjev na vrijeme (60 dana prije) i za produženje privrem boravka  i za stalni boravak (već 6 godina u Hrvatskoj) kako to sad ide? Razumjela sam da je sve ok dok čekam rijesenje mogu normalno biti u Hrvatskoj, a ako želim npr putovati van Hrvatske hoću li poslije moći ući u zemlju? Hvala 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija