Jump to content

Upit


Lokvica

Preporučene objave

prije 2 sati , Warrior1700 je napisao:

Istina je . Kada rješenje postane pravomoćno u ured za obranu i podnijeti zahtjev za dodjelu dionica. Šalje se CERP-u  najbolje sa povratnicom. Čekalo se po par mjeseci do odgovora koje si dionice dobio.

Hvala na odgovoru..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Lokvica je napisao:

Dobio sam riješenje za RVI trajno 20%.čuo sam da imam pravo na dionice...dali je to točno i kako ih dobit...

Poštovani,

Možete im sve poslati i direktno na njihov mail.. ne morate preko ureda za obranu ili županijskog ureda za branitelje. Ispunite obrazac u prilogu, potpišite, skenirajte i pošaljite zajedno sa skenom Osobne iskaznice, potvrdom o OIB-u (to traže isto) i naravno ovjereni preslik pravomoćnog Rješenja da ste Hrvi dom.rata. Kontakt podaci i mail im je:  Centar za restrukturiranje i prodaju (CERP), Ivana Lučića 6, 10000 Zagreb, ODJEL ZA DODJELU BESPLATNIH DIONICA,

email: pisarnica@cerp.hr. Info telefon:  USTUPANJE DIONICA HRVI (utorkom i četvrtkom 09:00 - 12:00), Tel: +385 1 6346 321

Nažalost, čeka se jako dugo.. ja sam predao 15.05. prošle godine i još čekam..:((. Zvao sam kontakt telefon za braniteljske dionice, rekli su mi da je rok dodjele okvirno godinu dana jer ima puno zahtjeva, a vlada im dionice ustupa dvi-tri puta godišnje i to u ne velikim količinama. LP..

 

 

Obrazac zahtjeva HRVI bez naplate.pdf

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije 5 sati , Lokvica je napisao:

Dobio sam riješenje za RVI trajno 20%.čuo sam da imam pravo na dionice...dali je to točno i kako ih dobit...

 

upravo sad, Dinko73 je napisao:

 

Ja sam predao 07.03. prošle godine. Zvao sam ih prije 2 tjedna i rekli su mi da još rješavaju 2022.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija