Jump to content

Projekt


marin7

Preporučene objave

....situacija je ovakva...imamo projekt koji sadrži u sebi sve ono što on je, kako se ostvaruje i ciljevi, sredstav sve što ide....sad treba donijeti odluku o njegovom oživotvorenju realizaciji...donosi ga žup. skupština....e sad po meni ta odluka treba imati slijedeće 1) pravnu osnovu 2) temeljna pitanja koja se njome uređuje 3) ocjenu stanja koje treba urediti odlukom 4)ocjenu potrebnih sredstava za provođenje odluke 5) tekst prijedloga odluke s obrazloženjem......odnosno ona kao takova mora ponoviti po člancima najbitnije sastojke koji su izneseni u samom projektu...znači ciljeve, način, sredstva i sve bitno navedeno u projetu samo naravno kraće, jasnije i precizno navedeno.....mislim da sam u pravu iako se moje mišljenje kosi sa nekim mišljenjima koja nisu pravne struke....zanima me da li sam na dobrom tragu ili.....molim stručnu pomoć, ako ima osoba koje su iskusnije u tom polju!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija