Jump to content

Natjecaj za Grad Zagreb


zderonja

Preporučene objave

Poštovana Zderonja !

Danas , zadnjeg dana stare godine , pročitan je odgovor poštovanog tajnika Gradskog poglavarstva Vidoje Buluma , a u svezi pitanja postavljenog prije točno tri tjedna .

 

Uobičajeno je da odgovori na pitanja dođu za najviše tjedan dana , pa ova ažurnost asocira na nerad i bahatost .

 

Odgovorio je da se radi o natječaju za više od 170 vježbenika i da se prijavilo puno kandidata te do sada nisu stigli sve obraditi .Naglasio je da će svi biti informirani o rezultatima .

 

Mislim da je ovim odgovorom potvrdio nesposobnost i nerad prozvane gradske birokracije .

 

Predlažem Vam da o svemu pišete glavnom i odgovornom gradonačelniku Milanu Bandiću , koji jedini može ubrzati postupak :

 

" Ako imate kakav prijedlog, kritiku ili sugestiju, rado bih ih čuo. Vjerujem da mi mogu pomoći u mom radu, a svima nama da živimo bolje i ljepše u našem Zagrebu.

Unaprijed hvala!

 

Moja e-mail adresa: gradonacelnik@milanbandiczagreb.com "

 

 

Želim Vam odlično zdravlje !

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Slucajno sam veceras upala ovdje, procitala sve postove i ne mogu se cudom nacuditi iako sam mislila kako sam na sva cuda u nas postala imuna...Pa zbilja ljudi, je li ovo moguce? Oni stvarno misle kako je narod #### sitnog zuba...Je li tko od vas poslao mail Bandicu? Da sam ja u kombinaciji za Natjecaj, slala bih mu sto upita dnevno, a kad bi i ostali tako, to bi bio pun pogodak. Sta da vam kazem, zelim vam svu srecu, trebat ce vam itekako, ne zaboravite nas izvijestiti o rezultatima...Ovo je vec pocelo nalikovati pravoj sapunici!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

ljudi, jel tko zna u kojem je stanju ovaj postupak u poglavarstvu?Naime, i ja sam primljena, ali koliko god zvala u kadrovsku, nema konkretnog odgovora- ni da li je svima dostavljeno rješenje, ni da li je bilo onda prigovora, a s obzirom da tek onda možemo očekivat Rješenje o rasporedu na radna mjesta. :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svaka ti čast na brzom javljanju! ja sam zadnje zvala prošlu srijedu, rekli su da misle da je stigao jedan prigovor.Misle! Ali da se na njega mora odgovoriti u zakonskom roku od 15 dana pa da ne bi trebalo tako dugo još trajati.Zvat ću opet u petak pa vam javim novosti!Do tada, u nadi je spas! :hekla:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija