Jump to content

trebam pomoć!


brusoo

Preporučene objave

Danas sam dobio kaznu za prijelazak pješačkog dok je bilo crveno.

bio bi zahvalan da mi neko pomogne kako da sastavim zalbu.

student sam i nemam posao pa mislim da imam dobru sansu.

kazna za to je 400kn.400 faking kuna za pjesacenje kroz crveno....ccc

dali da predam žalbu u roku od osam danas ili da cekam dok mi se oni ne jave.

zahvaljujem!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Utvrđen identitet smrtno

stradalih u Velikoj Gorici

 

ZAGREB - Policija je utvrdila identitet pješaka i motociklista koji su smrtno stradali u nedjelju oko 21.40 sati na raskrižju Matice hrvatske i Slavka Kolara u Velikoj Gorici. Radi se o motociklistu xxxxxxx koji je naletio na pješaka xxxxxxxx) te su oboje poginuli na mjestu nesreće.

Kod raskrižja Matičine i Kolareve ulice, pješak xxxxxxhodao je neuređenim nogostupom Ulice Slavka Kolara. Dolaskom do sjeverozapadne strane raskrižja s Matičinom ulicom, prema izjavi svjedoka, prelazio je kolnik preko obilježenog pješačkog prijelaza za vrijeme dok je za njegov smjer na semaforu bilo upaljeno crveno svjetlo. Tom je prilikom na njega naletio motocikl marke yamaha bez istaknute registracijske pločice, kojim je bez položenog vozačkog ispita za A kategoriju kao i bez zaštitne kacige upravljao 23-godišnji xxxxxxx, a koji se kretao nepropisno po razdjelnoj crti kolnika Ulice Matice hrvatske u smjeru jugoistoka.

Od siline naleta pješak je odbačen na jugoistočni dio raskrižja, dok je vozač zajedno s motociklom pao na lijevu bočnu stranu i otklizao po kolniku. Od zadobivenih ozljeda pješak xxxxxxxxxx i vozač motocikla xxxxxxx preminuli su na mjestu nesreće.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

PIŠI PRIGOVOR OBAVEZNO !!!

Javiti će ti se kad ćeš morati platiti.

 

Dakle:

 

urbroj----------------------:

klasa: --------------------

 

POLICIJSKA POSTAJA --------

adresa

 

Okrivljenik: tvoja adresa

 

Prigovor protiv prekršajnog naloga

 

 

U cijelosti se osporavaju navodi iz prekršajnog naloga.

Okrivljenik nije kriv za prekršaj (zeleno svijetlo je trajalo prekratko da prođeš po pješačkom prijelazu), nitko navodnim počinjenjem prekršaja nije oštećen, prekršaj je manjeg značenja, nije stečena nikakva korist počinjenjem prekršaja, okrivljenik nije prethodno prekršajno kažnjavan.

Slijedom navedenog predlažem prrijedlog za pokretanje prekršajnog postupka odbaciti u cijelosti uz oslobođenje plaćanja troškova postupka .

 

U......

okrivljenik ( ako ovo pošalješ i ne potpišeš se i uspiješ izbjeći dostavu rješenja kojim se traži potpis ovog sigurno se izvlačiš) dakle ostavi okrivljenik

 

Preporučeno s povratnicom (cca 15,00 Kn zvuči bolje nego 400,00 Kn zar ne?) dva puta i to ti je to

:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija