Jump to content

stipendije


marko16

Preporučene objave

malo samo da pridodam ...prije par dana dobili smo iz zg dopis da treba poslati jo neke papire za stipendiju iako je mala lani uredno dobila,naravno žena je poslala sve kao i za lani,ali sada su nastale neke izmjene glede tih papirologija u svezi stipendije u odnosu na lani pa najbolje nazvazi direktno pravnu službu za objašnjenje .....žena zvala i sad ganja t opet te neke papire što po novom potražuju...bok ...sretno :-o

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...

Gospodo pročitao sam spisak djece koji su dobili stipendije i ne mogu vjerovati da su pojedini ljudi dragovoljci ili HRVI, osobno poznam jako punu ljudi iz svoga grada i za neke je stvarno sramota.. nije čudo što ima toliko branitelja kada u registru branitelja 40% upisani tu ne bi trebalo pripadati, a i ovi dragovoljci, ja osobno ne vjerujem da je toliki broj dragovoljaca, bio sam zapovjednik od prvih dana i znam da tih prvih dana nismo imali za smjenu straže a sada stotine dragovoljaca, gdje su ti bili baš me zanima????? sramota, i svi šutimo

 

poki

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

za dobivanje te stipendije uz sve ovo što je nabrojano veliku prednost imaju učenici sa visokim ocjenama što je sasvim i normalno.bilo bi apsurd dati stipendiju nekom koji se jedva provlači godinu za godinu.ovo je sasvim ispravno tko zadovolji sve te kriterije nek dobije taj đeparac kao nagradu za svoj trud u školi ,a nadasve kao zahvalnost na svog roditelja dragovoljca hrv.branitelja kojim se može pohvaliti da se država brine za svoje branitelje i njihovu djecu. :klanja:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

student prošao godinu dao sve ispite na vrijeme završila ocjena 4,2

Dostavljeni potrebni dokumenti iz porezne,mirovinskog i ureda državne uprave, sve na vrijeme,gledam na netu odobrene stipendije i nevjerujem što vidim nema je na popisu.

Uglavnom našao sam tel.broj zovem nakon dosta pokušaja dobijem žensku osobu iz ministarstva i pitam u čemu je stvar,a ona vrlo hladno fali dokument o nezaposlenosti supruge sa biroa.

E baš fino kao da se iz ostalih dokumenata nije mogla vidjet moja firanciska situacija.

Napravio sam žalbu na upravni odjel fonda pa me baš zanima odgovor (poslao potvrdu o nezaposlenosti supruge ). :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mogu ti reći da nisi baš u pravu jer koliko ja vidim taj spisak koji je izišao i ljudi koji su na njemu ne odgovaraju baš profilu ratnika i čovjeka koji se borio za ovu državu a to jako dobro znam jer ih dosta poznajem sa spiska .Ja koji sam bio od prvog dana u osnivanju ove lijepe naše i u ratu do zadnjeg dana nigdje nisam mogao pročitati ime mog sina za kojeg sam tražio narečenu stipendiju iako do sad nisam dobio od države ništa ni stana ni kuće a kamoli ni kredita kojeg bi trebao sam vraćati ali nema ni tog pa se misli. :-?:-?:-?:-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Malo pojašnjenje, poučen iz prošle godine, desilo se da je dio učenika ili studenata dobio stipendiju, ali zbog greške nisu stavljeni na listu, ali pravo na stipendiju su dobili, tako da još uvijek nade ime. Drugo što me zaista smeta, a niste vi krivi, ima nas koji smo vidjeli prvu crtu bojišnice, pa prozivajući one koje nisu, imam dojam da se proziva i nas. Gospodo draga, ako ste uvidjeli da je netko po popisu, a znate da nije bio učesnik Domovinskog rata, molim to prijavite nadležnim institucijama.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Zanm da sam već negdje odgovarao da je realizacija stipendije (djelomićna) u siječnju, no neko je spomenuo do kraja godine. Da do kraja godine ide objava rezlutata, a realizacija stipendije je malo drugačiji period. Moram napomenuti da svi nisu (pišem o prošloj š.g.) učenici/studenti čak ni u siječnju dobili Ugovore, imam podataka da su neki dobilii po završetku škole.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovaj puta selim i brisem, a iduci samo brisem. Po pokijevoj zelji....

:-D

 

 

poki

Veteran

 

 

 

Pristupio: 26/10/2007

Broj objava: 136

 

 

Online! stipendija

 

ma slažem se, ali bitno da je krenulo, neka daju sve na jednom ok je samo neka daju, da će se neki načekati hoće netko mora biti zadnji,, ali krenulo je to je bitno

 

14:20 7/1/2008

dsemovca

Veteran

 

 

 

Pristupio: 2/1/2007

Broj objava: 655

Đurđevac

Re: Obavijest za stipendiranje

 

Poki, baš i ne ide tako jednostavno. Neki će se ipak načekati Ugovora, a to govorim iz prošlogodišnjeg iskustva nekih branitelja.

 

 

_________________

 

12:59 7/1/2008

poki

Veteran

 

 

 

Pristupio: 26/10/2007

Broj objava: 136

 

 

Online!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Svaka čast, volim kada imamo odlučne ljude, skidam kapu i treba tako i nema veze ma tko god bio u pitanju ja ili neko drugi, treba uvesti reda, ovakav red bi trebalo uvesti i u državi..

Šefice imaš pravu pusu od pokija…cmoook

Ma vidi šefica nam gola, samo je mala daj nam šefice nešto za nas matore

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa ljudi koliko ovdje ima duplih tema , ma pogledajte

Ovdje bi se mogle napraviti 15 tema i sve bi stalo, ovako izmijeniš naslov i može proći, a teme sve isto.. ovdje je trebalo razvrstati, HV, MUP, HVO,pričuvni sastav MUP-a, pričuvni sastav HV, civilna zaštita, branitelji, HRVI, Mirovine po č. 6a, po č. 11. invalidske mirovine, stjecanje statusa HRVI, HRVI oboljenja, HRVI ranjavanja, poginuli i umrli Hrvatski branitelji, Stipendije, itd i tako bi se ljudi svrstali u određene kategorije i ne bi se dešavalo da svatko otvara svoju teme

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nista nije obrisano, sve je integralno preseljeno. Kakva vas je cenzura spopala??? :-o

 

Koji vam je vrag danas? Juzina?

 

Da sve duple teme pocnemo brisati, digli bi seljacku bunu u pola sata. Evo, moder preseli temu u odgovarajuci podforum, a vi odmah hajku dignete. Legalis ima TRI pretrazivaca, pa ponekad treba imati i malo strpljenja i potraziti nesto. Ili pogledati u svoj profil pa vidjeti tamo svojih zadnjih pet objava i naci ih onda na forumu.

 

Ako je svrha pdf Prava branitelja razmjena informacija, onda je ona puno laksa ako se iste teme i pitanja raspravljaju u istoj temi a ne da trezite naokolo sto vas zanima. Mrljavca nije bilo neko vrijeme pa je u braniteljima nastao djumbus. Sad ce on to dovesti u red, polako...

 

Nema potrebe odmah dramatizirati. Pa niste curke. ;-) Ok?

 

 

@poki

Daj se saberi. Ovo plese beba u pelenama. Jos ce ljudi pomislit da si pedofil. :-P

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija