Jump to content

razbijeno vozilo kod servisera


seth

Preporučene objave

MOLIO BI ZA POMOC IAKO NEZNAM DALI SAM NA DOBROM MJESTU ZA OVO PITANJE -

NA SERVISU MI JE RAZBIVENO VOZILO OD STRANE SERVISERA KOJI GA JE ISAO ISPROBATI INA NESRECU SE ZABIO U KAMION .NEZNAM KOJA SU MOJA PRAVA U TOM SLUCAJU ,A U SERVISU MI NUDE POPRAVAK VOZILA KOJE NIKAD NIJE BILO UDARENO .

MOLIM ZA SAVJETE

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nemogu pristati iz nekoliko razloga

1 to je bio motor koji sam kupio novi

2 kad ga budem prodavao ja vise nemogu napisati da nije udaran jer je imao direktivu u kamion

3 neznam ko vise moze kostur motora vratiti u prvobitno stanje

mene zanima kave su mi sanse na sudu i gdje mi je pravno uporiste ako netko zna jer sam odveo motor na servis sa

sitnim kvarom ,a hoce mi ga vratiti udarenog,ponudeno mi je da recem cijenu pa ,"ako bi njima odgovaralo"da ce ga otkupiti od mene sto mi aludira da ponudim nisku cijenu ili da

uzmem popravljano,za sad nisam ponudio cijenu pa cu vidjeti sta ce biti kad to napravim,ali i da dobijem postenu cijenu ja za te pare moram otici kupiti tudu polovnu stvar ,a imao sam svoju za kooju sam znao na cemu sam

ako neko ima ideju?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mozda se boje tuzbe iako ja nevjerujem da cu ulaziti u to jer cu popusiti 2-3 godine na parnicenja i ko zna kakav ce ishod biti ,ali ako me stjeraju u kut morati cu jer se nemislim oko toga fizicki sa nekim obracunavati,najzalosnije je sto je motor kod njih i kupljen.eto sada je to mala stavar ,ali se mislim kako

vise ostaviti auto koje vrjedi puno vise na servisu kad je ovakva situacija.mislim da vani nebi morao tu pisati nego bi sve vec bilo rjeseno pogotovo kad bi se dogodilo kao meni u ovlastenom servisu yamahe

uglavnom sutra cu otici na poreznu pogledati katalosku vrjednost pa prema tome i oglasima formirati cijenu pa cu vidjeti kao dalje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija