Jump to content

rješenje napisano


kuki35

Preporučene objave

Čekati da vidiš na drugom rješenju koliki će ti biti iznos mirovine ili se žaliti na ovo rješenje (žalbe 101% su uzaludne). Nastavi sa liječenjem, nakupi još dokumentacije i za 6-7 mjeseci opet na vještačenje zbog pogoršanja bolesti (razgovaraj sa svojim izabranim liječnikom). Ili tako ili nikako.

 

Sa ovim omjerom, još ako imaš slab čin mirovina ti baš i neće biti impresivna (na žalost).

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne planiram se žaliti nego saćekati da dobijem konaćno riješenje, a što se tiće čina imam desetnika iz HV-a i navodno trebam dobiti stožernog narednika iz SJP, osim toga imam status dragovoljca. Zahvaljujem se Mrlji i ekipi što hoče objasniti nama laicima kako se boriti sa administracijom-sa onima indijancima je bilo jednostavnije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kolega kako si naveo da si desetnik , ne znam da li si pripadnik gardijske ili ne, da li si HRVI ili ne, ali ja sam ti stavio polazni faktor 1,50 i izračun ti izlazi oko 2800 a ako imaš polazni faktor 1,10 onda ti izlazi oko 2400. ali trebao bi imati 1,50 koliko vidim

Kada dobiješ konačno napiši što si dobio i koliko

Pozdrav

Pokija

ne sjećam se što si prije pisao i kako sam ti računao

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija