Jump to content

pomozite dragovoljcu


grgur

Preporučene objave

U pravilu (dakako, ako se ne radi o "Plavoj koverti") možete dobiti ovisno o kontinuitetu liječenja najčešće 10-20% više omjer po Zakonu o pravima hrv.branitelja u odnosu na postotak HRVI, ako bolujete samo od PTSP-a.

 

Primjer: HRVI 20% - ratni dio do 40% civilni 60%

 

Ako se tu i naslažu druge bolesti poslije rata, nisu baš darežljivi jer to uglavnom ubace u onaj dio izvan rata, odnosno prema Zakonu o mirovinskom osiguranju, iako je došlo do pogoršanja bolesti uslijed sudjelovanja u DR-u. U zakonu piše drugačije ali vjerojatno vještaci i povjerenstva imaju razlog zbog čega tako postupaju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni tu ništa nije jasno pitam se dali je normalan onaj tko je dopustio takovu zezansiju ja osobno nemam nikakvih oboljenja osim ptsp točnije obolio sam 91 bio kod psihijatra no zbog sramote i ismijavanja ljudi u mom okruženju potiskivao sam sve u sebe i sad da mi netko da veći omjer civilnog dijela pa gdje sam se razbolio i kakova je bolest mislim da nije teško za odlučit mislim da ču poluditi od svega toga

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MEDENI je napisao:

... ja osobno nemam nikakvih oboljenja osim ptsp točnije obolio sam 91 bio kod psihijatra no zbog sramote i ismijavanja ljudi u mom okruženju potiskivao sam sve u sebe i sad da mi netko da veći omjer civilnog dijela pa gdje sam se razbolio i kakova je bolest mislim da nije teško za odlučit mislim da ču poluditi od svega toga

 

Otiđite kod nadležne PS HZMO-a i zatražite uvid u spis svog predmeta (čl. 80 ZUP-a), točnije pronađite nalaze i mišljenja prvostupanjskog vještaka i Povjerenstva za reviziju. Tamo ćete naći odgovor na vaše pitanje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poslao sam mu ja obraćun čak i za prof... i opću ali izgleda da mu se nije svidjelo kakve mi je parametre poslao tako mu ja odgovorio ova prva 2140.14 ova druga 3200.00.kuna ja mislim da sam mu tako nekako izraćuno a on nek potvrdi.(napiši nek svi vide ono što si poslao meni pa češ čut i druga mišljenja poz..........) :ideja: Misliosam na Freed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija