Jump to content

Odvjetnički ured Damira Šebetića


anonimno

Preporučene objave

  • 4 tjedna kasnije...

Čovjek poslije imena i prezimena ti postavi pitanje što si po horoskopu. I sad si ti misli dalje, no smatram da ti je i ovo dovoljno.

Ured mu je u nekoj crvenoj boji, ko javna kuća, sa nekakvim masakrom od slike iznad radnog stola. Bljeee!!!

Pokušava glumit Cicerona, ali... treba još puno jesti da naraste. Slobodno zaobiđi adresu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Najveća greška je donositi zaključke iz tuđih komentara, mislim da pravo mišljenje može proizaći samo iz osobnog iskustva.

Upravo iz tog kuta Vam mogu reći da na razgovoru za posao kod gdina Šebetića nije bilo pitanja što sam po horoskopu, a danas mogu reći da iz istog ureda nemam nikakva negativna iskustva, baš kao i moje kolege.

Da je osoba koja je navela gornji komentar imalo optimistična i ima smisla za humor shvatila bi pitanje hor.znaka na razgovoru za posao kao način da se nekoga opusti kroz malu šalu.

A što se tiče izgleda ureda isti odvjetnik se nema čega sramiti, ali komentiranje tuđeg ukusa odaje veliku nekulturu.

 

Zato savjetujem svima onima koji vjeruju tuđim lošim iskustvima, koja su relativna, da se sami okušaju, jer svi oni koji su napustili taj ured iz njega su izašli s puno znanja, a bilo bi dobro kad bi svakom vježbeniku to i bio cilj.

Vrlo bi mi bilo drago kad bi mi se javio neki vježbenik koji radi do pet i ima plaću 6000 kuna.

Svaka čast, ali mislim da bi se neki ljudi trebali suočiti sa stvarnošću.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

je napisao:

Najveća greška je donositi zaključke iz tuđih komentara, mislim da pravo mišljenje može proizaći samo iz osobnog iskustva.

Upravo iz tog kuta Vam mogu reći da na razgovoru za posao kod gdina Šebetića nije bilo pitanja što sam po horoskopu, a danas mogu reći da iz istog ureda nemam nikakva negativna iskustva, baš kao i moje kolege.

Da je osoba koja je navela gornji komentar imalo optimistična i ima smisla za humor shvatila bi pitanje hor.znaka na razgovoru za posao kao način da se nekoga opusti kroz malu šalu.

A što se tiče izgleda ureda isti odvjetnik se nema čega sramiti, ali komentiranje tuđeg ukusa odaje veliku nekulturu.

 

Zato savjetujem svima onima koji vjeruju tuđim lošim iskustvima, koja su relativna, da se sami okušaju, jer svi oni koji su napustili taj ured iz njega su izašli s puno znanja, a bilo bi dobro kad bi svakom vježbeniku to i bio cilj.

Vrlo bi mi bilo drago kad bi mi se javio neki vježbenik koji radi do pet i ima plaću 6000 kuna.

Svaka čast, ali mislim da bi se neki ljudi trebali suočiti sa stvarnošću.

 

 

mislim da nam se javio odvjetnik glavom i bradom

 

bivši vježbenik:)))moš mislit

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ovo je definitivno bio odvjetnik glavom i bradom :D ja sam jedna od kratkotrajnih bivših vježbenika, a poznam ih osobno još barem 5 bivših, sve s identičnim iskustvima. moja je jedina greška bila ta što, prije nego sam prihvatila posao, nisam pitala malo kolege uokolo... ima podosta odvjetnika s 'lošim ugledom' među vježbenicima, ali njegov je apsolutno nemjerljiv.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Evo napokon smo uhvatili malo slobodnog vremena da se obratimo besposlenom puku.Napominjemo da Šebetić nije osobno pisao bilo koji od komentara, vjerojatno zato što za takve gluposti nema vremena, a i ne priliči odvjetniku.

Obraćamo se u ime trenutno zaposlenih u uredu Šebetić, te vam pri punoj svijesti i odgovorno tvrdimo da smo zadovoljni radnim uvjetima i osobnim odnosom sa odvjetnikom.

Svima koji su napustili ured ogorčeni želimo da nađu svoju sreću i da prebole svoje negativno iskustvo što prije.

Veliki pozdrav

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne razumijemo vaš negativni stav prema kolegama, a niti prema bivšim šefovima.

pa ako su vaša iskustva toliko negativna iznesite ih javno i decidirano.

eksplicitno navedite sve što vas je psihički ugrozilo u ovom uredu(jer su posljedice očite),pa vam mi možda prenesemo svoja iskustva.

zanima nas što je to tako bolje u drugim uredima, kad je nama i ovdje super.

Dapače, gledajući komentare o drugim odvjetnicima na ovoj stranici nismo baš uočili puno pozitivnija stajališta.

Čemu ova frustrirajuća atmosfera, kolege think pink!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija