Jump to content

izmjena ugovora o radu ili?


doki

Preporučene objave

Nedavno mi je istekao pripravnički staž, i položila sam stručni ispit. Iz toga slijedi i plaća po novom koeficjentu. Znači li to da bi mi se trebao pronijeniti i ugovor o radu? U ugovoru mi stoji da sam zaposlena kao pripravnik, a ističe za dvije godine. Molim ako ko zna. Mislim se postoji li šansa da dobijem ugovor na neodređeno pa...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

doki je napisao:

Nedavno mi je istekao pripravnički staž, i položila sam stručni ispit. Iz toga slijedi i plaća po novom koeficjentu. Znači li to da bi mi se trebao pronijeniti i ugovor o radu? U ugovoru mi stoji da sam zaposlena kao pripravnik, a ističe za dvije godine. Molim ako ko zna. Mislim se postoji li šansa da dobijem ugovor na neodređeno pa...

 

ukoliko ste ugovorili radni odnos kao pripravnik i pripravnički staž Vam je istekao a u ugovoru ne piše ništa tada Vam je i takav ugovor o radu istekao

 

ukoliko Vam još ugovor o radu nije istekao a položili ste stručni ispit tada Vam pripadaju i sva prava koja pripadaju osobama sa stručnim ispitom jer podrazumjeva se da kad ste položili stručni ispit više niste pripravnik,

ali i takav ugovor će Vam isteći za 2 godine ukoliko ne sklopite novi ugovor o radu.

 

a sad dal ćete dobiti novi ugovor o radu na određeno ili neodređeno to ovisi o volji poslodavca i njegovim potrebama.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija