Jump to content

Što mi je činiti?Pomozite mi!


Cleopatra07

Preporučene objave

Danas sam se našla u vrlo neugodnoj situaciji i sad sam po velikim stresom.

Naime, bila sam sa petogodišnjim djetetom u auto i trebala sam pokupiti mamu na jednoj od autobusnih stanica (gradskih)..kad sam se približavala stanici, uredno sam dala desni žmigavac i pričekala da mama uđe u auto,iza mene je bio muškarac u autu koji je odmah počeo trubiti..ja sam na to samo dala znak rukom da me može zaobići, u smislu da nema auta, što je mogao i sam vidjeti jer je bila ravnica...on me zaobišao, ali nakon nekoliko metara, on je bio ispred mene...stali smo na semaforu..ja sma nešto pričala s mamom, i u tom trenutku vidjela sam da je on izašao iz auta i krenuo prema meni, otvorila sam vrata i samo jednom nogom izašla, znači napola, van i upitala ga u čemu je problem?On me priklještio svom snagom vratima, dijete mi je počelo vrištati i plakati, zatim me oplaio rukom po obrazu, držao rukom obraz , prislonio usne uhu i rekao...ti neznaš s kim imaš posla, nećeš se samnom zajebavati!Moja mama je izašla i pitala ga što sam mu ja to napravila i nek se makne jer je dijete u šoku..on je rekao da je vidio u retrovizoru da sam mu j... sve po spisku?????!!!!

Mislim zaista nečuveno.

Odmah sam otišla na policiju i podnijela prijavu...i ne, nije izgledao kao neki luđak već vrlo uglađen, mercedes,skupocjena odjeca i naravno vidjelo se da tip bildira i htio je valjda pokazati ne znam što.

Užasno me boli nepravda...pitam se , znam da ćemo biti pozvani na prekršajni sud.....koliko to ima smisla?Dali da idem na privatnu tužbu?

Jesam hrabra ali se pomalo i bojim jer sam sama s djetetom, muž mi je u inozemstvu....ja želim da on odgovara za ovaj fizički napad, ali ne želim da možda time ugrozim svoju kćer.

Zar da zatvorim oči i da se pravim kao da se ništa nije dogodilo?

Moja mama je jedini svejedok, on je bio sam, ali moja mama se boji nekih eventualnih posljedica.

Pa neću valjda dozvoliti da netko diže ruku na mene i to još ničim izazvan....jer on je kao navodno vidio u retrovizoru da mu ja bla, bla, bla...

Što mi je i policajac rekao, gospođo, pa da i jeste komentirali, vi u svom autu možete komentirati što god želite......

Još ne mogu doći k sebi od šoka.....zar da pustim da proće nekažnjeno, čak i bez opomene...ali ono što mene muči je, hoću li uopće išta postići ovom prijavom?

Ima li netko nekakav savjet za mene?Zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja bi isto zgrebo auto što se tog tiče. frajer je vjerojatno jedan od žešćih jaranluka koji vjerojatno ima vezice nekakve, jer takvi seljaci se ne bahate bez razloga. vidio sam i čuo za slične situacije, al što se tužbe tiče mislim da ćete si nanjet samo još veći stres jer takve budale je najbolje nikad više ne susrest!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

... koji jadnik... da mi je znat bi li tako i nekom muškom izaša i pizdija, da dobije po pičk... nevjerojatno... ne preostaje vam puno za činiti... možete ga prijaviti, al ne nadajte se puno... jedino vam ostaje zapamtiti tablice i kad prođe određeno vrijeme, negdi 8-12 mjeseci, nađite nekog prijatelja, brata, muža... i nek mu lijepo uredi auto... u kojem je to gradu bilo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vaša je reakcija normalna i u svakoj normalnoj državi vi bi trebali dobiti pravnu zaštitu.

 

Dobri ste postupili, ali nekoliko savjeta, s obzirom na opis i ponašanje dotičnog divljaka.

 

Dakle, moje je razmišljanje sljedeće:

 

- iz činjenice da vozi skupocjeni automobil, a tako se ponašao, dobro bi bilo uzeti za vjerojatno da je iz "polusvijeta". Naime, osobno vozim skuplji automobil, ali sam ga krvavo zaradio (radom), te mi kao takvoj osobi ne pada ni na pamet se tako ponašati.

 

- ako je iz "polusvijeta", mogao bi saznati vašu adresu, te izvršiti pritisak na vas i vašu obitelj - toga se vjerojatno boji vaša majka

 

Savjetujem vas da potražite nekog advokata, ili sl, koji može saznati o kome se stvarno radi i savjetovati vas u daljnjim postupcima.

 

U svakom slučaju, podupirem vašu reakciju i nadam se da će policija i pravouđe odraditi posao profesionalno i korektno, pružajući vam adekvatnu zaštitu ako se radi o nekom već poznatom nasilniku. Ako i najmanje posumnjate da se sve ne odvija kako treba, obratite se HHO ili nekoj sl. organizaciji, a ponajviše zbog prava vašeg djeteta na siguran život.

 

Sretno.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem..svaki savjet dobro dođe.

Victor+/-y je napisao:

Vaša je reakcija normalna i u svakoj normalnoj državi vi bi trebali dobiti pravnu zaštitu.

 

Dobri ste postupili, ali nekoliko savjeta, s obzirom na opis i ponašanje dotičnog divljaka.

 

Dakle, moje je razmišljanje sljedeće:

 

- iz činjenice da vozi skupocjeni automobil, a tako se ponašao, dobro bi bilo uzeti za vjerojatno da je iz "polusvijeta". Naime, osobno vozim skuplji automobil, ali sam ga krvavo zaradio (radom), te mi kao takvoj osobi ne pada ni na pamet se tako ponašati.

 

- ako je iz "polusvijeta", mogao bi saznati vašu adresu, te izvršiti pritisak na vas i vašu obitelj - toga se vjerojatno boji vaša majka

 

Savjetujem vas da potražite nekog advokata, ili sl, koji može saznati o kome se stvarno radi i savjetovati vas u daljnjim postupcima.

 

U svakom slučaju, podupirem vašu reakciju i nadam se da će policija i pravouđe odraditi posao profesionalno i korektno, pružajući vam adekvatnu zaštitu ako se radi o nekom već poznatom nasilniku. Ako i najmanje posumnjate da se sve ne odvija kako treba, obratite se HHO ili nekoj sl. organizaciji, a ponajviše zbog prava vašeg djeteta na siguran život.

 

Sretno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

samo da nadopunim neke savijete što i kako obzirom da sam imao prilike raditi na sličnim slučajevima..prije svega treba u nadležnoj policijskoj postaji zatražiti odgovor dali je postupljeno po vašoj prijavi odnosno što je policija poduzela koje radnje i prije svega dali su oni što poduzeli.Ako su postupili onda su morali i utvrditi identitet tok nabildanog kretena te po službenoj dužnosti podnijeti prijavu protiv u najmanju ruku samo tog tipa za narušavanje javnog reda i mira,a postoji mogučnost da podnesu i protiv vas što bi značilo da ste i vi na neki način sudjelovali u svemu tome,no to nikako ne znači da ste vi i krivi št bi tek saslušanjem na sudu sudac zakljućio i donio presudu... nadalje ako ste zadobili neku tjelesnu povredu od udarca vratima ili duševnu bol to morate potkrijepiti medicinskom dokumentacijom i dakako možete zatražiti novčanu naknadu uz sve ostalo...pozdrav !

za nešto više možete me kontaktirati na private

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija