Jump to content

rociste/presuda


darla_

Preporučene objave

zao mi je sto otvaram novu temu, ali zanima me nesto na sto mi ni vlastiti odv ne moze/zna odg.

kao sto sam vec negdje bila rekla: imala sam prvo rociste (tuzba za alim) pocetkom sestog mjeseca i nismo uspjeli nista dogovorno rijesiti. sutkinja je rekla da ce citanje presude biti 12.6.

ni ja, ni tuzenik ni nasi odvj nismo dosli na citanje jer smo ju ocekivali na kucnu adresu.. i eto, proslo vise od mjesec i pol dana, odem ja nekidan ujutro prije posla na sud i trazim uvid u spis, a spisa nema.

posalju me kod sutkinje koja jos nije napisala presudu..

 

je li to "normalno"?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da, to je "normalno." sutkinja je vjerojatno objavila presudu za dan kad je zakazana objava a trebala bi je napisati i otpremiti u roku 30 dana od donošenja. Pišem "trebala" iako u zakonu stoji da se presuda "mora" napisati i otpremiti u roku od 30 dana od donošenja, iz razloga što ne postoje nikakve posljedice po sutkinju ako to ne napravi u tom roku, koji je samo instruktivnog karaktera. Vjerojatno ćeš dobiti presudu, tj. tvoji punomoćnici nakon godišnjeg odmora.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija