Jump to content

Trebam pomoć nekog od Zagrepčana


ZastoJa

Preporučene objave

Dakle, ovo nema veze sa pravom, ali ima sa državnim stručnim ispitom, ali posredno, pa ja stavih u caffe...a znam da ću na Legalisu najbrže dobiti odgovor.

 

Idem na ispit u Vatrogasno učilište. No, nemojte se već sad smijati...adresa je Ksaverska cesta 107. E sad - budući idem alone, a kad imam takav stres pred sobom kao što je državni ispit jednostavno ne mogu voziti, završila bi na Dnevniku.

 

Ramišljam ovako: dok sam još studirala i hodala na famozne rute po Sljemenu u sklopu faxa, je da je bilo davno, ali sjećam se da smo se furali 14-iscom do nečeg, pa na 15-icu do kraja tj. podno Sljemena. I sjećam se da je negdje pisalo Ksaver. Gledam sad na kartu grada i dolazim do slijedećeg zaključka: ukrcam se na 14-icu i skinem u nekoj Jandrovićevoj ulici, tako nekako i to je ulica paralelna sa Ksaverskom, pa izbijem prečacem taman pred Učilištem.

 

Pitanje: jel tako ili nije tako? I zna li netko brži, lakši način za stići od Trga do Ksaverske? Osim taxija.....haha, zamisli mene, taxijem na ispit...molim, ozbiljno...anybody?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da ste išli tražiti sami gdje je to i kako do tamo doći, bilo bi Vam jasno zašto sam pitala.

 

A možda sam ja ovih dana pripadnica vrste koje ima određenu boju kose poznatu po tome kaj na sve reagiraju sa :neznam: , neću napisati onu riječ na pl....jer nije korektno. A da niti ne velim da nije istina tak i tak.

 

Sad ne znam ništa više nego prije. Bolje da se :sklanjaj:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa bas sam zbunjen. Sve je lijepo vidljivo. Adresa Ksaver 76 je oznacena sa "X", pa se vidi polozaj i Jadriceve ulice, koja izlazi na Ksaversku, na kom krizanju je i tramvajska stanica. Od iste nema vise od 200 m do oznake "X" a sto je i Vas CILJ:

Pogledajte malo pazljivije na interaktivnu kartu grada ZGB, i nemozete se zabuniti.

Pozdrav !

:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

AAA, oprost za zabunu. Broj 107 je blize centru grada, i skoro je na Jurjevskoj, pa ce u tom slucaju trebati malo vise protegnuti noge jer cete se morati uspinjati stepenicama na gornju razinu iznad Ksaverske ulice. Mozda bi bilo blize da sidjete sa tramvaja na prvoj stanici nakon Gupceve zvijezde (Radicevo setaliste.

Pozdrav :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Što se povećanja plaće tiče, to sam napisala u ironično-sarkastičnom tonu. Naime, nepisano pravilo u mojoj struci je da za svaki ispit dobivaš povišicu od 1000kn. Ali, ja nikako da se ubacim u takve firme. :misli: Ali,ako hoću, ili neću, mogu dobiti još posla!

Ja sam multipraktik! Još malo pa budu se poslodavci tukli za mene!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ma nije uopće komplicirano doći na tu adresu. :-)

 

Sjednete na broj 14 i tamo ste za tren. :namiguje:

Ili 8 (ovisi odakle dolazite).

Koliko sam shvatila već ste prolazili tim putem, pa mislim da onda pogotovo ne bi trebalo biti problema. :namiguje:

 

Možda jedino da krenete malo ranije..

Tek toliko da na vrijeme nađete lokaciju i da Vam se ne bi dogodilo da zaglavite u gužvi. :-)

 

Karte su stvarno dovoljno precizne, ali ako što zapne javite :-):namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija