Jump to content

Ispitna komisija za rujan 2008. godine


diogen

Preporučene objave

kad su meni kolegice odgovarale prošle godine u vrijeme kad se komisija nije objavljivala, onda im je neka gospođa, mislim kojoj se vraćala pismena zadaća, rekla sastav komisije za sutradan. a da zovneš ministarstvo dok još rade pa da ih onako dobro zamoliš da ti odaju tu tajnu? ako ovako nastave, ne sviđa mi se to.... :zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Moram reći da su sva moja dosadašnja iskustva preko telefona s predmetnim Ministarstvom bila vrlo negativna, ili se niko ne javlja ili ne možeš dobiti nikakve obavijesti. Čini se da je isto u rasulu, kao i cijela država. Načuo sam da je u posljednjih nekoliko mjeseci isto napustilo navodno više desetaka ljudi(prvenstveno pravnika. Rezultat je vidljiv.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mislim da je pikulica pisala da ce objavit sutra komisiju...mozda su kolege koje idu sutra ipak saznali nekako komisiju...u svakom slučaju good luck im sutra; sreca prati hrabre!

nekad se komisija uopce nije objavljivala i ljudi su prolazili...glavno da nisu promijenili staru postavu a pitanja se ponavljaju bez greske.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kaže se lako je tuđim po gloginjama lupat! Super! Prava sitnica za nas kandidate, postoji "samo" nekoliko stotina pitanja po komisiji, pa je onda najbolje "samo" nabubati sve zakone napamet, Klarića. Naročito je korisno učiti Ovršni zakon koji je dosada imao barem deset značajnih izmjena i dopuna.

Ovo nema veze ni sa srećom ni sa pameti.

Ovo je čisti javašluk i bezobrazluk, propisuju pravila koja ih se uopće ne drže. Ja da ovako radim, odavna bih dobio otkaz.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zbilja mi je žao kolega koji sutra imaju usmeni, zadnja informacija je da će sutra ujutro nastojati objaviti komisiju.

 

Taman da dobijete sraćku ili hemeroide i padnete u nesvijest :-( Navodno imaju problema oko sastavljanja...nikakva utjeha...

 

Ja sam se već pomirila da će na sljedećem roku biti ista drama, pa sam u zen meditaciji shvatila da prolazak ne ovisi o ispitivaču već o mom znaju. Amen.

 

I stoga očekujem pune gaće kad spazim prvog ispitivača :-D

 

Nego,ako tko sutra sluša, objavite pitanja, pa da se veselim što će iz stečaja pitati još neku sitnicu koju sam tako olako odbacila kao zanemarivu...:tuzan:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Čuo sam da se to povremeno događa, no objava komisije bi barem pomogla da prebrodim stvar psihološki (da malo bolje upoznam "neprijatelja").

Zbog proceduralne greške Ministarstva moram izaći na ispit, jer ako ne izađem ionako sam pao. Dakle, ostaje mi još par sati da pokrpam rupe.

Laku noć.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Evo mučenici da Vam kažem obavijest!

Zovite ministarstvo i oni će vam kazati tko je u komisiji na dan kad vam je usmeni.

Ja znam da je 25.09, Hrvoj-Šipek, Buljan, Sučević, Vlahinja, a 27.09. Damjanović, Jurić Knežević, Jasenković, Kriletić.

Za kazneno se ne zna još ništa.

Eto, navalite na telefone...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja preporućam da se zove, ne možete ništa izgubiti, a što se tiće toga da će objaviti komisiju, to govore ima 10 dana pa još ništa.

Upravo sam se čula sa prijateljicom koja 29. ima popravni iz građanskog i to ispituje Brežanska.

Dakle, u ovih pola sata je troje ljudi što ih znam zvalo i bez ikakvog problema su kazali.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija