Jump to content

hrvi dionice


Delta70

Preporučene objave

siralex je napisao:

Bok,može li netko vidit dali je to istina da treba neka potvrda da se nismo žalili ustavnom sudu da nam dodjele te dionice jer evo skoro će mi 2 godine kako sam predao 2.stupanjsko riješenje i još ništa.Hvala :svejk:

 

Ako nije HFP poslao zahtjev upravnom sudu da nije podnesna tuzba protv rijesenja MOBMS,onda moras ti poslati taj zahtjev kojeg ces poslije poslati HFP.Nazovi HFP na br 016346 278 da ti oni sve objasne,ili upravni sud na 01/4807800.sretno.banana drzava!! :-o:-o:palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

Kliknete gore desno na kvadratić u kojem piše Nova tema.

Kad se otvori novi prozor odnosno ekran upišete mailim slovima u Naziv poruke naslov teme i ispod sadržaj.

 

Izbjegavajte dupliciranje tema. Ako Vas nešto zanima pogledajte u podforumu već otvorene teme jer tamo možda (uglavnom) ima gotovo sve vezano za braniteljska prava.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

ima sepravo na dionicei s privremenim 2.st. rješenjem

-napisati zahtjev (pravna služba za branitelje - besplatno)

-ovjeriti 2.st. rješenje (područni ured za branitelje)

-pečatirati rješenje u uredu za branitelje

da se nismo žalili

-kopija osobne

-poslati na:

hrvatski fond za privatizaciju

sektor za upravljanje

odijel za dodijelu dionica

10000 zagreb

lučićeva 6

(kad izađemo iz recesije dobićemo dionice)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Plemeniti je napisao:

(kad izađemo iz recesije dobićemo dionice)

 

Možda je tako i bolje (mada svima treba)s obzirom na sadašnju cijenu dionica i recimo prošlogodišnju-ne isplati se nešto prodati za petinu cjene stvarne vrijednosti,čekanje sada ide samo u prilog...

 

cekanje ide u prilog,ali kad se nema sta ces nego prodat!?cekao sam 2 godine i nesto da bi na kraju morao prodati,jer kako kazem nema se i to dosta ispod cijene.dobio sam negdje izmedju Bozica i Nove G.,a cijena im je odmah pala iza 01.01.2009. za po....i to ti je ta pravda.nemam vise komentara :palacdolje: tko moze neka ceka,valjda ce se poravit situacija za koju godinu.sretno!! :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam samo citirao "laganinija", (kad izađemo iz recesije),a kao što znaš za nas branitelje uvijek ima "kvalitetnih" dionica i u "pravo vrijeme" (nam ih dodjele).

 

Neznam ako se siječaš onih prvih što su se dobivale za HRVI od firme Pleter....(i slićne), bogami bilo je dobro,recimo za 30% HRVI dobio si toliko da se moglo fino najesti u malo boljem restoranu a ostalo je i za koju pivicu... kavicu..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija