Jump to content

Državni posao


Lendsir

Preporučene objave

Molim informaciju. Nakon testiranja za posao u državnoj službi poslali su me na lječnički pregled koji sam obavila (i oni platili ), i dostavila im potvrdu. Od tad je prošlo tri tjedna možete mi reći kakav je daljnji postupak.

Gospođa je govorila da to ide u Zagreb a nakon toga traje postupak za žalbu da li sam dobro shvatila?

Unaprijed zahvaljujem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako ste vi odabrani za taj posao, tijelo koje je raspisalo natječaj je dužno dostaviti svoju odluku svim sudionicima natječaja kako bi se eventualno mogli žaliti. Međutim, svakom sudioniku rok za žalbu teče od dana kada je zaprimio pismeno. Vi možete početi raditi po isteku žalbenog roka ukoliko se nitko nije žalio. Može vam se dogoditi da netko primi tu odluku primi dosta kasnije od drugih pa mu žalbeni rok tek počinje teći, a nekima je već završio... Ukoliko nije bilo puno sudionika natječaja, a adrese koje su dali su točne ne bi trebalo biti problema. Tri tjedna nije puno, mislim da je žalbeni rok 15 dana.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija