Jump to content

povratak na posao nakon produljenog porodiljnog dopusta zbog zdravstvenih problema djeteta


maramih

Preporučene objave

prije 5 godina sam rodila i poporodu zbog zdravstvenih problema ostala na produljenom porodiljnom dopustu zbog njege djeteta. navedeno mi je odbreno i produživano od strane centra za socijalnu skrb te od nadležne liječničke komisije. sada kad su prestali razlozi za navedenu skrb vraćam se na posao. radim u trgovačkoj djelatnosti. po dolasku na dogovor u svezi određivanja rasporeda rada od datuma kad mi je određeno da se vraćam na posao, od strane voditelja sam upućena da ponovo izvadima sanitarnu knjižicu i prijavim se za higijenski minimum o svom trošku, na što sam ja pitala kako je to moguće s obzirom da nisam imala nikakav prekid radnog odnosaniti se ponovo zapošljavam. napominjem nije došlo do promijene firme, jer se u biti vraćam s bolovanja. nadređena mi je rekla da ne zna zašto sam tako dugo izbivala s posla te da je moja sanitarna knjižica bačena što mi je teško za vjerovati jer radi se o dokumentu koji je vrlo bitan za posao koji obavljam, te da si to sama o svom trošku napravim a tako isto i za higijenski minimum. zanima me da li sam ja to stvarno dužna napraviti ili je to obveza firme, s obzirom da sam imala urednu sanitarnu knjižicu koju su navodno "BACILI" jer nisu znali da li ću se ja vratiti na posao. također napominjem da sam iste uredno obaviještavala o situaciji i tijeku skrbi za dijete a isti su također bili službeno obaviješatvani od nadležne liječničke komisije putem pošte. molim upućene da me prosvijetle u neznanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija