Jump to content

Sue držimo ti fige:)


somuch

Preporučene objave

majko mila, pa imam svoj topic :D

 

ljudi:klanja:

 

dj bobo pa to si ti bila!!!jaoooo ljubiiim te!!

 

 

polozilaaaaaaa :bananko:

 

kolegica i ja bile gotove vec u 18,15 :smijeh:, miksic nas nije mogao nahvaliti, bio je odusevljen kak smo dobro znale!

 

miletic je rekao da je bilo dobro, krileticku smo rasturile, meni se jako svidjela, pita osnove, ne davi po svim onim detaljima, tipa uvjetima za suce, do i ino, a tak sam uglavnom i ucila, da znam reci ono bitno!

 

raso - dobar, stalno nasmijan, simpatican, ali cudno nekako pita, moj subjektivni dojam - za garacicku bih bila bolji materijal, jer sam se za nju spremala, a njegova pitanja i ne znam, neka sam samo bila pogledala.

 

ljudi moji - moj topli savjet: ucite po pitanjima!!kolegica je znala za sva pitanja komisije, da su im to i inace pitanja, a ja nisam stigla sve to proci, i mogu vam reci da bih si skratila muku da sam odmah kad sam saznala komisiju ucila po pitanjima!

 

miletic pita po svojim pitanjima, stalno vam daje nekakve primjere, a ja sam ucila uglavnom po klaricu, i mogu reci da su neke stvari malo drukcije po knjizi, ali bilo je ok, nekako sam se snasla!pitao me onu kompenzaciju :smijeh:

 

miksic - njega sam slusala, i tocno znam da voli preciznost u izrazavanju, do kojeg trenutka sto treba, i tak, kod njega ne pale skripte i ino - zpp trebate znati super!nije pitao sva ista pitanja kao kad sam slusala, ali uglavnom vecinom pita isto.

 

a evo vam odgovor na izuzetke od nacela zak. kod rase:

- kd koristoljublja - moze se izreci novcana kazna cak i ako nije propisana

- obvezna primjena blazeg zakona

 

moram malo doci k sebi pa napisem pitanja :-D

 

ali, sveukupan dojam :palac: , ispitivaci su bili super, imam samo rijeci pohvale za njih, pricali su s nama, opustali nas, posebno miletic, maher je za to :palac:,

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

:jupii::jupii::jupii:

 

aaaaaaaaaaajme, cestitam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

kad sam vidjela da si online, ruke su mi se tresle, kunem ti se!!!

 

ajme, fenomenalno!!!!!!tako mi je drago da si se rijesila muke!!!!!!!!!!

 

kakav gust :pljesce::pljesce::cager:

 

bas mi je drago cut ovako lijepo iskustvo.. i to bas od tebe!!!!

 

kolegice, lijepo se odmori.. i proslavi kak spada :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nipa je napisao:

Čestitam ti od srca. Vidjet ćeš, za par dana ćeš zaboraviti na sve muke. Ne sumnjam da ćeš kao i ja nastaviti lutati po forumu. Malo iz navike, malo radi pomoći drugima. Uživaj u slobodi!

 

hvala draga :-)

 

ma bila sam ja tu i prije, ali ne na ovom pdf-u, zna floki :-D

 

ljudi hvala vam svima! stvarno nisam ovo ocekivala :-D

 

sad se konacno mogu baciti na novu sezonu tru blood :smijeh: , iako, mogu vam reci, da nisam bas bila toliko disciplinirana, odnosno gledala sam i filmove, serije, red carpet :smijeh:, kukala po legalisu, a ovo sto pisete - da par dana prije niste nista mogli niti taknuti, tocno tako je i meni bilo!

bilo je i dana kad sam napravila vrlo malo, no, kad vam zagusti i skuzite da imate jos 5 dana do usmenog, onda ste budni i do 3 ujutro ako treba :-D , iako vam se povraca od svega! ako vam ista znaci, a i znate da sam o tome kukala, organizaciju pravosudja i trgovacko sam napravila ovaj tjedan i polozila bez problema, jer se nisam bas nesto previse bavila detaljima. samo sam si zazutila i zaokruzila bitno i bilo je vise nego dovoljno za krileticku i miletica.

a njoj sam pola toga o DO ispricala iz tomasevica :smijeh:

 

bitno je sve proci jos jednom netom prije ispita, pa si ostavite vremena i za to, bitno da vam je frisko.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Floki je napisao:

xena61 je napisao:

 

floki je jalan jer nema topic!!!!!!

 

p.s. floki, grizi nokte i pati! :-D

 

imam i ja topic :-D i to ne jedan :smijeh:

 

nisu te naučili da prvo skočiš pa kažeš hop? :belji:

 

ne spammaj moj topic, ti ih imas vise, ovo je moj jedan jedini:baba: :smijeh:

 

sto se ucenja tice, ne mogu nista konkretno reci koliko tocno je iznosilo. ucila sam uz posao uglavnom, odnosno, nakon posla i vikendima, negdje od kraja 2. mj. sam krenula, do tad sam skupljala literaturu. za ucenje sam uzela mjesec dana godisnjeg, ali sam povremeno dosla nesto odraditi ili pisala od doma.

sto se tice kp i kpp-a, zabrijala sam na garacicku i kosa, jer su nam oni i predavali, bazirala sam se na ono sto je bitno njima, a raso me pitao sasvim nesto 150-to, sto me podsjetilo na odgovaranje kod cvitanovica :smijeh: , pitanja koja uopce meni bas i nisu uobicajena, npr. bacao me po posebnim postupcima non stop, vezano za pritvor i nadleznost I. stup. suda, i sl.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

qwer je napisao:

opet Pm, zaspamat ću ti topic, al šta mogu...izbriši me posli...

 

ne mogu brisat, nisam moderator :-D , a i da jesam, ne bih tu nista brisala!

 

qwer, rasturi, zelim ti svu srecu danas, ali znam da znas, vidjela sam kako odgovaras na sve one probleme ljudima, i znam da ces proci!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sue kasnim,ali nije zato manje od srca č e s t i t a m !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :skakuce::pljesce: ujedno hvala ti što si pomogla tolikima ovdje,a naravno i mojoj malenkosti...malo je ljudi kao ti!!!!!!!!! :klanja: Vjerovala ili ne,kroz cijeli dan si mi bila u glavi i sve si mislim,neću na legalis,jer ako pročitm da sl. nije prošla-čemu da se ja uopće spremam na ispit??????I što otkrijem???-svijet je ipak pravedan....svaka čast!!!!!! :jupii:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

iskrene čestitke, kako to mora biti predivan osjećaj kad se probudiš, a sve brige i problemi su nestali. kako ti svijet mora izgledati ljepši.

 

još jednom puno hvala što si bila jako kolegijalna, i iako nemam pojma o tebi nadam se da ćemo se možda jednom i upoznati jer stvarno si jedna divna dušica.

 

zaslužuješ da ti se sva vrata otvore!!!!!!!!

 

pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sue, čestitam ti od srca!!!! Znam kako ti je, položila sam dan prije tebe i još uvijek lebdim... Sjetim se svako malo da je muci kraj pa kriknem tako da se svi oko mene čude i gledaju u bunilu!

Pisale smo presudu skupa, ja građansku, ti kaznenu. Baš sam se pitala koja od onih cura si ti. Sad uživaj, jer si STVARNO zaslužila!!! Go girl!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

:bananko::bananko::bananko:

Draga Sue, evo čestitam još jednom!!!!!! Bravo!!!!!!! Jako mi je drago, kao i svima ovdje! :jupii::jupii:

Puno ti hvala na nesebičnoj podršci meni i svima ovdje, bez tvoje pomoći cijelo ovo traumatično iskustvo bilo bi mi puno teže.... nije mnogo ljudi spremno tako bezrezervno pomagati, i to svima!

 

:hvala: :hvala: :hvala: :hvala: :hvala:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala vam ljudi dragi :-)

 

mirna, i dalje si moj idol, a takodjer si i ti meni puno pomogla, i ako itko zasluzuje svoj topic, onda si to ti:ljubav:

 

 

najbolje da se svi dogovorimo i organiziramo neki party :smijeh: , moze i s karaokama pa ce special guest biti dj bobo :-D , da vidimo if we still got moves

 

za cagu:

 

 

ako vam i ne idu dance pokreti i koreografija, moze i ovako - :bananko:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Draga Sue,

 

 

ja mislim da bi ti trebala održati jednu javnu tribinu gdje bi te svi tvoji pobornici upoznali i zahvalili ti na podrsci, pomoci i angaziranju na legalisu!

 

Ili mozda jos bolje,da osnujes neku stranku?

 

Bili bi to SUE-ovci!

 

Pozdrav veliki! :-P

 

 

A stvarno bi se mogli na neku foru povezati,pa ono,organizirati druzenje npr. u Rijeci, Zagrebu, Splitu....i tako dalje.......kolegijalnost u akciji.......

 

ili sam previse nadobudna mozda.....

 

 

pozdrav svima koji uce,svima koji su od-ucili,svima koji se tek spremaju na ucenje i svima ostalima.............

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

slazem se sa betty :palac:

 

ako nista drugo lijepo je vidjet da nas ima jos nadobudnih :-D

 

a ne, pa stvarno, sue, da tebe nema, ovaj cijeli podforum bi bio uzasno hladan, a to nam je izgleda mnogima od ogromne psihicke vaznosti :namiguje:

 

 

pa znas da sam ti to odmah rekla, cim smo prvi put stupile u kontakt?

 

isijavas, draga, a malo ih je danas takvih :vjeruj:

 

uglavnom, ak se bude ista organiziralo, ja sam za!

 

pozdravljam vas sve, brojim sitno do dana D, apsolutno sam zasicena ucenjem, jednostavno vise ne mreeeeem..ideeeeeeeeem

 

:bjezi::rigoleto::mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sue, ma gle obožavatelja :-D:-D

Svaka ti čast, čestitam! :skakuce::skakuce::skakuce::skakuce:

Ako se sjećaš ove skakutavce si i ti meni stavila kad sam položila, koji je to bio osjećaj, a sad si ga i ti doživjela.

Nisam dugo bila na forumu, i jutros sam se sjetila da si trebala polagati početkom 7-og, pa sam svratila da se uvjerim da su moja očekivanja ispunjena jer naravno nisam uopće sumnjala u uspjeh.

Inače, dragi ljudi, Sue je po još nečemu najjača, bila je na forumu kad sam se ja pojavila u 11 mjesecu, već sa nekih 100 i nešto objava, a da ne govorim sad koliko ih ima. Ona je topic majstor :namiguje:

Uživaj, pleši, pjevaj, skači, vrišti, sve što ti srcu dođe! Veliki pozdrav! :mase2:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa vi ste legende:klanja:

 

hvala ti idr-ica puno puno, lijepo te vidjeti opet :kiss:, eda i tebi, i znam da ces poloziti;)

 

pa ovako mi niti uzivo ljudi nisu cestitali i toliko se veselili :-D , ne znam kako da vam se oduzim!skoro sam pala u nesvijest kad sam vidjela topic :-D

 

a vidim da ce uz vasu pomoc ovaj topic po broju objava prestici i flokijev:klanja::klanja: (floki :-P )

 

tocno :-D , imala sam dosta objava jer je svrha moje registracije bila davanje savjeta iz radnog prava, sto sve mozete vidjeti iz mojih postova u profilu, a pretpostavljam da je velika vecina vas dosla samo zbog pravosudnog.

 

no, kad sam odlucila da cu ici na pravosudni, malo po malo sam se prebacivala na ovaj podforum :-D , a sad se ne mogu odviknuti :smijeh: - morat cete mi dati trajni izgon :smijeh:

 

mislim da ipak pretjerujete :-D , zbilja ne znam po cemu sam toliko zasluzna za ovaj pdf obzirom mu svi jednako doprinosimo i jednako pomazemo jedni drugima!koliko ste vi meni zahvalni, ja sam vama dvostruko, na svim odgovorima na pitanja, skriptama i pitanjima koje ste mi slali te podrsci i savjetima!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sue, ne brini....sretan nikad zakasnio nije!:kavica:

a, i nisi ti stara za politiku...ti si naš casperich.

ako baš hoćeš angažman, uvijek ti ostaje mogućnost kandidiranja za nekog neovisnog kandidata...to je sad in! :smijeh:

 

inače, stara, kako izgleda dan poslije...(osim prisutne ovisnosti o podforumu):misli:

za dan prije ću saznati uskoro, a mislim da već znam:psihijatrija!!!! :panika:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sue je napisao:

hvala vam ljudi dragi :-)

 

mirna, i dalje si moj idol, a takodjer si i ti meni puno pomogla, i ako itko zasluzuje svoj topic, onda si to ti:ljubav:

 

 

najbolje da se svi dogovorimo i organiziramo neki party :smijeh: , moze i s karaokama pa ce special guest biti dj bobo :-D , da vidimo if we still got moves

 

za cagu:

 

 

ako vam i ne idu dance pokreti i koreografija, moze i ovako - :bananko:

 

za zabavu sam slobodna i raspoložena iz 25.07. bez obzira na uspjeh, bilo gdje i bilo kad je stižem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija