Jump to content

razvod braka-sporazumno?


svemir

Preporučene objave

Od prije dva mjeseca saznao sam za učestalu nevjeru svoje supruge koja traje više godina. I trenutno je u "Vezi" s nekim. To ona ne poriče i ne želi prekinuti s njim, a ja predlažem da sporazumno pokrenemo razvod braka. Imamo djecu od 14 i 16 godina, te predlažemo da ostanemo živjeti zajedno ( u istoj kući)i skrbiti i dalje do punoljetnosti djece u vanbračnoj zajednici.

Ona to prihvaća, koji je postupak i koliko bi trajao da se pokrene sporazumni razvod braka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Sporazumno predložite razvod braka.

Nakon prvog ročišta ćete obaviti posredovanje pri czss-u jer su vam djeca maloljetna.

Nalaz i mišljenje ćete dostaviti sudu.

I razvesti se.

 

Trajanje je relativan pojam i prilično rastezljiv, ali recimo da bi oko Nove ili tijekom proljeća moglo biti gotovo... ali nije zahvalno za prognoze.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa vrijeme sad ne igra neku ulogu kad su se stvari razjasnile.

Možete mi reći u čemu se sastoji očitovanje u css i da li su djeca osobno uključena u to ?

Da li možete preporučiti odvjetnika za to ili možemo sami predati zahtjev za rastavu i gdje ?

Koliki su troškovi takvog postupka ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija