Jump to content

let avionom


josavka

Preporučene objave

mike06 je napisao:

Vi možete odbiti avion jedino ak idete u USA ili AUS, tamo nemožete vlakom.

Poslodavac vam danas može dati otkaz ako mu se ne sviđa vaš parfem ili frizura, da nebi zbog odbijanja posla zbog straha od letenja..

Bolje vam je strah od letenja avionom nego s posla!!!

 

Jasovka,

sigurno bi Vaš posao bilo nemoguće raditi bez letenja? Ako jest tako, poslodavac zasigurno neće moći s vama zadržati ugovor koji imate. Zato dobro kaže mike06 ili strah od letenja ili .....drugi posao. :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa postoje autobusi i vlakovi. :misli:

 

Pamtim zadnjih 5.min slijetanja , na pulski aerodrom ,za vrijeme jake bure , kad nas je vjetar bacao ko papirić.

 

E , ako je onda u avionu bio netko tko se boji letenja ,taj u životu više neće kročiti ni na aerodrom .

 

Toliko je puhalo da je čak i dole na cesti vjetar opako bacao auto s pravca . Gore je bio pravi mali cirkus, da nije bilo pojaseva , strugali bi nas sa zidova kabine.

 

Pamtim i kad sam dan prije leta pročitao da al kaida planira srušiti avion , koji polijeće s istanbulskog aerodroma i da im se Turkish opako zamjerio.

 

Par dana prije toga su 2-3 aviona koja su poletila iz Istanbula prisilno spuštena radi prijetnji bombom.

 

A ja sam drugi dan imao let , iz Istanbula sa Turkishom. Već sam razmišljao da napišem oporuku. :vjestica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mike06 je napisao:

Vi možete odbiti avion jedino ak idete u USA ili AUS, tamo nemožete vlakom.

Poslodavac vam danas može dati otkaz ako mu se ne sviđa vaš parfem ili frizura, da nebi zbog odbijanja posla zbog straha od letenja..

Bolje vam je strah od letenja avionom nego s posla!!!

 

A onda bi trebalo poslodavca , dovest u sportski avion , dat mu padobran , i narediti mu da iskoči .

 

Ako odbije zbog straha iskočit :place: , ne znači da on nemože nastavit radit kao poslodavac , zbog te svoje "mane".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovani,

Mozete se obratiti svom lijecniku ili nekom psihologu ili udrugama koje se bave tretiranjem raznih fobija ili nekoj zrakoplovnoj kompaniji koja mozda takav specifican tecaj za uklanjanje straha od letenja vec ima organiziran.

A dok se ne rijesite svoje fobije, poslodavcu mozete pokusati objasniti tj. argumentima dokazati zasto je vase putovanje vlakom ili autobusom jeftinije ili bolje za sto uspjesnije poslovanje organizacije u kojoj radite.

Puno srece :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Prvo poslodavac ima široki izbor , da od 50 radnika ( radimo isti posao ), pošalje samo 2 radnika , koja su potrebna , za obavit taj posao .

 

2. To nije takav posao , da bi bio usko vezan sa letenjem .

Putovanja nisu učestala .

 

3. Bolovanje je konačano rješenje , ako poslodavac i dalje bude inzistirao , tj. ako i dalje bude imao , samo povjerenje u mene . :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija