Jump to content

izgubljena imovina vanbračna zajednica


zepter

Preporučene objave

Molim Vas da mi pokušate pomoći pravnim savjetom.Radi se o izvanbračnoj zajednici

Koja je potpisana kod javnog bilježnika 2004 godine,potpisala sam iz razloga da bi ostvarila pomoć države za dodjelu gradjevinskog materijala za obiteljsku kuću a na području posebne državne skrbi.Naime darovala sam izvanbračnom suprugu gradjevinsko zemljište og 646 hvati u dogovoru s njim da bi ostvarili pravo na gore navedeno ali u darovnom ugovoru nije navedeno da mu isto zemljište dajem radi dodjele materijala već iz razloga jer je njemu bio uvjet da mora imati zemljište da bi ostvario poticaj.Kako smo dobili pozitivni odgovor od ministarstva dotični gospodin nije voljan ispoštovati dogovor izmedju nas dvoje već me je napustio.Zanima me kakva su moja prava te što trebam poduzeti da bi ostvarila pravo na svoje zemljište koje sam mu darovala i kako mogu ostvariti pravo na dati poticaj kako bi nastavila izgradnju kuće na svoje i sinovo ime.Molim Vas ako ste u mogućnosti da mi odgovorite.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija