Jump to content

Pitanje u vezi duga


orgonas4

Preporučene objave

Pozdrav.

Dobio sam jedno rjesenje koje mi treba malo objasniti, radi se o dugu t-mobila i 2007g bio sam na sudu pesuda je bila da mogu i na rate otplačivati dug.

Stiglo mi je nakon 2007g novo rješenje u 2008 g, to rješenje koje sam dobio u 2008 godine stiglo je u Svibnju to rješenje glasi: 1. Ispravlja se presuda ovog suda poslovnog broja:p-6929/07 od 12. rosinca 2007.g. tko da -u toč 1. izreke, red 5., umjesto "od 20.08.2005.", mora stajati od 25. 08.2005" -toč.1. izreke, red 9, briše e stavak na izno od 312,50 kn od 20.11.2005 g pa do iplate

ll Presuda u ostalom dijelu stoji neizmijenjena.

 

Obrazloženje:

 

U presudi ovog suda poslovnog broja:p-6929/o7 od 12 prosinca 2007 g omaškom u pisanju je navedeni pogrešnji datu i dospijeća te iznos po računu koji nije niti utužen, a kako je navedeno u toč1.1. izreke ovo rješenja.

Obzirom da se radi o očitoj grešć u pisanju , a iste je i vidljivo iz obrazloženje presuda, gdje su utuženi iznos i njihovi dospijeća navedeni ispravno, temeljem čl. 342 st. 1 i 2 Zakona o parničkom postupku.

 

Da li mi možete točno objasniti što su time misli reći u vezi ovog rješenja koje sam dobio.

 

Hvala naprjed i očekujem vaš odgovor. ( Ne razumijem baš to rješenje ba vas molim za objašnjenje). :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija