Jump to content

veliko razocaranje


anonimno

Preporučene objave

danas kada sam isla sa posla uhvatila me na neki nacin kontrola Na Tratinskoj sam usla u tramvaj,pokusavajuci kupit kartu.u kabini kod vozacice bile su tri gospode,naravno nisu me cule da trazim da kupim kartu,mislila sam pricekat cu,ali kada iznenada iz vozaceve kabine,izade kontrola i pita me za kartu naravno nisam je imala pokusavajuci joj to objanit nije me slusala.trazila me osobnu kartu dala sam joj nisam se htijela svadat ali ona me na neki nacin vrijedala kada sam je trazila ime i prezime kako bi otisla u upravu i podnjela zalbu bilo je 15:30 na zalost rade do 15:30h tako da cu to sutra obavin imam svjedoka jedna gospoda bila je jako ljubazna,i rakla da ce svedocit u moje ime

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

.u kabini kod vozacice bile su tri gospode,

:-?

to mora biti velika kabina kad ih je četri stalo u nju.

 

"mislila sam pricekat cu"

to je vaša greška i zbog toga morate platiti kaznu.

 

"ali ona me na neki nacin vrijedala kada sam je trazila ime i prezime kako bi otisla u upravu i podnjela zalbu"

ovdje ste potpuno u pravu,ponašanje javnih službenika mora biti uljudno

 

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

eto ja sam ona djevojka sa velikim razocaranjem.ali eto kako sam i sama rekla.tj napisala da cu danas ic u upravu.za prijavit onu (ne znam kako bi je nazvala) , ali bit cu pristojna gospodu ISPLATILO SE. trazila sam sefa odsjeka kontrole karata primio me,i saslusao moju pricu,trebam samo napisat zalbu,i predat njemu u ruke,nadam se da se necece tako lako izvuci.http://www.legalis.hr/images/subject/icon12.gif

http://www.legalis.hr/images/subject/icon12.gif

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

piše u Zakonu o policiji - jedna od ovlasti policije je i provjera i utvrđivanje identiteta osoba, a to sigurno nije ovlast kontrolora ZET-a; svaka uporaba sile od strane kontrolora prema građanima je kršenje slobode i ograničavanje kretanja građana i može ih se privatno tužiti - njihova je stvar kako će sprječiti "neovlašteno" korištenje njihovih prometala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

legitimiranje i utvrđivanje identitete nije isto,po tebi bi na šalterima banke novac izdavali policjoti a ne službenici banke,isto je pri ulasku u razne poslovne objekte,prema tome u tramvaju ZET-a njihov službenik ima "pravo"tražiti sa se identificirate,vi to imate pravo i odbiti,onda bi on vas trebao zadržati do dolaska policije-to je po meni dvojbeno-je se u toj situaciji ne bih dao zadržati ali i tu počinje drugi problemi (narušavanje javnog rada i mira....) :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 10 mjeseci kasnije...

Moram se priključiti ovoj raspravi ,jučer sam imao neugodan doživljaj s kontrolorom Zet-a.Zvao sam njegov šefa to su sva ista xxx.Imao sam kartu i nisam je stigao precvikati ,dolazi kontrolor i tražim me kartu ,ja mu kažem sad ću je precvikati nema problema ,ne ne ,sad je gotovo ,ja hoču tvoju osobne,ja mu odgovaram nečeš je dobiti a nit je imaš pravo tražiti ,dobro,zvat će on policiju ,ok samo me nemaš pravo zadržavati,on odgovara da ga mogu tužiti na sud i podići protiv njega tužbu,te se prijeti da će on mene zadržati na bilo koji način do dolaska policije,izađemo van,ja mu još jednaput kažem o čemi je problem dao sam ti praznu kartu ,on zove neki broj ,i hoda kraj mene,i ja se udaljim ,i on se počne derati da sam seljačina i klošar.Žalim se njegovom šefu zove se xxxxxx ,i zastupa u potpunosti stranu Zet-ovih kontrolora ,tvrdeći da sam ja kriv .Osim toga kontolor nema niti sliku ,nego nekakvu značku koju pokazuje do pola .Da mi samo saznati ime tog kontrolora .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija