Jump to content

INA d.d.


jelenast

Preporučene objave

vidjela sam na http://www.ina.hr/default.aspx?id=3406 da ima otvorenih natječaja do 16.5 za više zanimanja za vss,između ostalog traže i dipl.pravnika,traže: VSS, pravo, do 2 godina radnog iskustva, odlično znanje engleskog jezika, poznavanje MS Office alata, prijava se vrši online, znam da je još malo ostalo za prijavu, ali eto možda netko ima šanse

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Epikur je napisao:

jel se tko sjeća kako su se zvala radna mjesta za koja su se mogli prijaviti pravnici u ovom zadnjem INA natječaju (mislim da ih je bilo četiri)?

i kako je izgledalo testiranje, što se tražilo od informatike?

ha, zna tko?

bilo tko?

jelenast?

 

ajoj nemam pojma, više se ni ne sjećam natječaja, a ne znam nikoga tko je bio na testiranju, a nisu me niti obavijsetili o testiranju, tako da se tome ni ne nadam

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Razgovor je poslije. S tim da nisam baš shvatio onaj dio sa 'telefonski intervju'...

 

Ali hev no fir, naime, ako tebe tek sada zovu, znači da prvi dio još nije gotov. Pričao mi je jedan poznanik da otprilike prođe mjesec dana i više dok ne dođe do drugog dijela.

 

S obzirom da uzimaju ogroman broj zaposlenika različitih struka, ne čudi me što to čudo još traje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mene su zvali jučer popodne da dođem danas, pa je cura koja je vodila testiranje rekla kako će cijeli lipanj biti testiranja jer se prijavilo jako puno ljudi, a s obzirom da testiranja provode u maloj sobici sa 10 kompova i to traje sat i pol do 2 nije ni čudo da im treba toliko vremena! i rekla je da će najuspiješnije zvati na daljnje razgovore,a ostali će dobiti obavijest mailom da nisu prošli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija