Jump to content

ne izlazak na komisiju za vještačenje


oluja95

Preporučene objave

pozdrav svima

molim vas za pomoć u savjetima što da napravim.

nisam se odazvao na poziv komisije za procjenu radne sposobnosti,jednostavno nisam uspio otići iskrslo je nešto neočekivano i nisam izašao,i onda naravno nakon par dana došlo mi je depeša da sam odbijen,što bi to u konačnici tribalo značiti oće li me on opet pozvati,ili bi se triba žaliti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Trebalo bi pisati u pozivu kakve će posljedice snositi ako ne opravda nedolazak na procjenu radne sposobnosti.

 

;-)

 

Odmah pojuriti u mirovinsko sa pozivom pa će ti tamo objasniti što trebaš dalje (potraži tetke na šalteru, a najbolje kod pravnika u HZMO-u).

 

Na što ćeš se žaliti? ;-)

 

Vjerojatno opet moraš obnoviti-ponoviti zahtjev za procjenu radne sposobnosti i naravno čekati 2-3 mjeseca ili koliko već?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pozdarav

 

ja sam na bolovanju već duže vrime i naravno podnio sam zahtjevodnosno podnio je zahtjev moj doktor opće prakse za procjenu radne sposobnosti u HZMO,dakle prikupljam dokumentaciju za mirovinu, i oni su me uredno pozvali na vještačenje na koje se ja nisam odazvao i onda su mi nakon par dana poslali obavjest u kojem piše da sam uredno pozvan a da se nisam odazvao na komisiju,te se zahtjev odbija po nekom članku,pa sad neznam oće li me opet pozvati ili što da radim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija