Jump to content

police osiguranja


soraya

Preporučene objave

  • 1 mjesec kasnije...

ako se radi o životnom osiguranju, polica će nakon tri neplaćene premije biti stornirana. Provjeri koliko je plaćeno jer možda imaš pravo na otkupnu vrijednost.

Što se tiče osiguranja imovine važan je oblik ugovora tj. rok na koji si se obvezala. Ako je godinu dana, polica će otii u storno, a ako se radi o višegodišnjem osiguranju možda neće biti tako jednostavno već će te tražiti da platiš

razliku u cijeni koja je nastala zbog popusta zbog višegodišnjeg ugovora.

Treća solucija je da si osiguranje radila zbog kredita pa bi tu tek moglo biti problema.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 6 mjeseci kasnije...

Treća solucija je da si osiguranje radila zbog kredita pa bi tu tek moglo biti problema.

 

Moj slučaj je upravo takav. Zatražena je kapitalizacija police, međutim zahtjev mi je od stranje osiguravatelja odbijen jer je polica vinkulirana u korist Banke. Banka ne daje suglasnost o kapitalizaciji police, ali mi je rečeno da niti ne pravi probleme u slučaju prestanka plaćanja. I sad ne znam što činiti, da li i kakvih bi problema moglo biti sa svim tim od strane osiguravatelja......za sada bi kapitalizirana vrijednost iznosila cca 4.000 eura. I što u slučaju storniranja police? Gubim li sav do sada uplaćen iznos?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija