Jump to content

pravo na otpremninu


max1405

Preporučene objave

Molim vas dali imam pravo na otpremninu u iznosu 6 plaća sukladno činu i onih 525 kn po mjesecu sudjelovanja u domovinskom ratu i ako da što dostaviti od potrebne dokumentacije, ako sam umirovljen po rješenju opće nesposposobnosti po rješenju HZZMO i u invalidskoj mirovini po riješenju MORH-a, također me zanimaju dionice HRVI- što bih trebao predati od dokumentacije i gdje tj na koju adresu poslati ili nazvati, Hvala svima na legalisu i stručnosti te pojašnjenju pitanja i usmjeravanje istih na pravi put i pozz svim braniteljima ma gdje god bili! :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prika moj malo si zakasnija a i otpremnina se davala za profesionalnu mirovinu uz to da je ministar donio uredbu od 21.12.2009. di se otpremnina više ne isplačuje, a što se tiće dionica nisam siguran .za otpremninu sam 100%siguran jer se tužim sa morhom jer iako sam imao pravo jednostavno su me odbili.pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

max1405 je napisao:

Molim vas dali imam pravo na otpremninu u iznosu 6 plaća sukladno činu i onih 525 kn po mjesecu sudjelovanja u domovinskom ratu i ako da što dostaviti od potrebne dokumentacije, ako sam umirovljen po rješenju opće nesposposobnosti po rješenju HZZMO i u invalidskoj mirovini po riješenju MORH-a, također me zanimaju dionice HRVI- što bih trebao predati od dokumentacije i gdje tj na koju adresu poslati ili nazvati, Hvala svima na legalisu i stručnosti te pojašnjenju pitanja i usmjeravanje istih na pravi put i pozz svim braniteljima ma gdje god bili! :-)

 

čl.6a - imaš pravo na 6 plaća sukladno činu i onih 525 kn po mjesecu sudjelovanja u domovinskom ratu

 

čl.11 - profesionalna : nemaš to pravo, dobiješ oko 9000 kn otrepnine

 

čl.11 - opća: isto

 

čl.6 - isto

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija