Jump to content

Odvjetnik na području radnog prava


nm24

Preporučene objave

Molim pomoć!

Radnik je dobio izvanredni otkaz ugovora o radu zbog teške povrede obveza iz radnog odnosa i sad se očitovao preko odvjetnika da su mu povrijeđena prava.

Da ne bi došlo do većih problema i sam želim angažirat odvjetnika pa Vas molim da mi preporučite dobrog odvjetnika s područja radnog prva po mogućnosti iz Rijeke u inbox! Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 5 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

Nisam siguran jel dopušteno odgovoriti na temu ili se mora slati pm. Ako kršim pravila, neka admin slobodno izbriše.

 

Imao sam problem sa bivšim poslodavcem i promijenio sam 2 odvjetnika bez da je riješen slučaj. S time da me jedan i prevario. DA,dobo ste pročitali, odvjetnik me prevario uzeo mi novce bez da je išta odradio. Tako da sam sada oprezan maksimalno.

 

Toplo bi vam preporučio odvjetnicu EDITIRANO. Od prvog poziva sam bio uvjeren da sam napokon našao normalnog odvjetnika. sada smo skoro pred kraj ove moje trakavice i prezadovoljan sam sa suradnjom i rezultatom.

 

Budući da nisam iz rijeke, tražio sam preko interneta, pa sam našao njezinu stranicu i nazvao - za one ljenije stranica jeEDITIRANO

uređeno: od burn
Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija