Jump to content

Ovrha javnog bilježnika - hrt


bluesplit

Preporučene objave

Poštovani,

danas sam na FINI doznao da mi je račun blokiran od strane HRT odnosno javnobilježničkog ureda. Dali su mi dva broja ovrhe, mešutim, ja nikada nisam primio ta ovršna rješenja jer inače sva rješenja i sl. uvijek uzimam.

Zanima me na koji način mogu osporiti da nisam primio ta rješenja jer da sam ih primio svakako bi se žalio na njih jer sam već u sporu sa njima u 4 ovršna prijedloga preko Općinskog suda, međutim to nisu ti brojevi ovršnog rješenja s kojima sam u sporu.

Nije mi jasno, kako mogu poslati rješenje na FINU a koje je nisam primio.

Hvala na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pravo pitanje je zašto nisi odjavio TV pretplatu ranije. Da si to napravio, danas ne bi imao tu ovrhu za vratom. Hanžeković ima 100 ljudi u odvjetničkom uredu, njemu je voditi sudski spor kao tebi šetnja po jarunu, ne znam kakve su ti šanse.

Na kraju se mrtvi broje, viruj mi.Al dobro, i dalje trazim odgovor kako dokazati da nisam dobio to ovrsno rjesenje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovo i mene muci.

 

Meni je danas VIP blokirao racun tj. odvjetnicko drustvo po generalnoj punomoci.

E sada, zadnje sto sam od VIP-a dobila (ne ja nego moja sefica na poslu) bila je ovrha sa promjenom sredstava naplate prije 6 godina, od tada glasa od njih cuti nije.

Sada stize ta blokada, ali oni meni ne salju na kucnu adresu ovrhu nego na adresu bivseg supruga gdje ja ne zivim vec 10 godina.

Jos gore je sto je on to uzeo i otvorio :S

 

Iskreno, od VIP-a ja nikada u ruke nisam dobila nikakvu ovrhu, sve preko poslodavca dobivam.

Vec sam 6 godina na dopustu za njegu djeteta s teskim ostecenjem zdravlja, VIP nece dobiti nista jer sva moja primanja su zasticena.

U 12 godina od kada su prvu ovrhu poslali nisu uspjeli naplatiti ni lipe, samo mjenjaju nacine naplate.

Sto je odvjetniku bilo da salje na staru adresu kada je jos 2006 na izmjenjenoj ovrsi koja je slana poslodavcu stajala moja nova adresa?

Nevjerovatno :S

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija