Jump to content

žalba na presudu-max tv


bioaktiv1

Preporučene objave

nakon trogodišnjeg spora s t-comom zbog nastojanja da prijevremeno prekinem pretplatu , dobila sam sudsku presudu u njihovu korist i želim se žalit. razlozi su slijedeći-pretplatu sam htjela otkazati jer mi je došlo do kvara u sustavu, sve sam uredno pismeno prijavila, 2 mjeseca serviser nije dolazio , a uredno su mi naplatili pretplatu za taj period. žalia sam se na svaki njhov račun, dopis, sve imam uredno arhivirano. također imam mišljenje agencije za telekomunikacije da sam ja u pravu. međutim sutkinja je odlučila u njihovu korist s obrazloženjem da nisam ničim dokazala da sam imala smetnje u sustavu mada imam dopise kojema sam obavjestila operatera. na koji drugi način bi i mogla dokazati, kad osim ovlaštenog servisera, ne smijem dati nikome da petlja po uređajima jer uređaji gube garanciju. imam li osnova za žalbu i zna li netko neki slični slučaj?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovana,ako su vasi navodi tacni imate osnov za zalbu kao redovan pravni lijek za pobijanje presude ili njenog dijela u kojem se neslazete.Druga strana nije izvrsavala svoju ugovorenu obvezu,sto je u prvostupanjskom postupku pogresno utvrdjeno,te je ocigledno na takvo utvrdjeno cinjenicno stanje pogresno primjenjeno materijalno pravo.Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovana,ako su vasi navodi tacni imate osnov za zalbu kao redovan pravni lijek za pobijanje presude ili njenog dijela u kojem se neslazete.Druga strana nije izvrsavala svoju ugovorenu obvezu,sto je u prvostupanjskom postupku pogresno utvrdjeno,te je ocigledno na takvo utvrdjeno cinjenicno stanje pogresno primjenjeno materijalno pravo.Pozdrav

 

 

Zahvaljujem na odgovoru. Napominjem da sam se savjetovala s odvjetnikom prije svakog postupanja, uredno čuvam dokumentaciju i da sam imalo sumnjala u ispravnost mojih potraživanja, davno bi odustala. odlučila sam se žaliti isključivo iz razloga što ne mogu podnijeti ovakvo ponašanje operatera prema korisnicima i pasivnost državnih institucija.

Srdačan pozdrav.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija