Jump to content

Hitno trebam savjet ... Hvala


znatiželjna.36

Preporučene objave

Ovako, počela sam raditi prošli mjesec i plača mi je uplačena na račun 04.03. No nisam mogla ništa dići jer mi je sjela ovrha. otišla sam u Finu otvoriti zaštičeni račun i u banku Erste i tamo su mi rekli da im faksiram iznos moje dvije trečine plače te da će to oni poslati ovršitelju da mi se vrati na zaštičeni račun. Danas sam ih nazvala i žena mi u banci kaže da se tu ne može ništa. Da je to nepovratno. Da li je to istina ili su mi oni dužni vratiti moje 2/3 plaće? Molim vas pomozite

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...
  • 4 tjedna kasnije...

bety74, dajes potpuno pogresne informacije. To sto tvrdis; kao i zena u banci jednostavno nije tocno. Naime, 2/3 primanja (place) su zakonom zasticene i kao takve ne podlijezu ovrhama. Za slucaj da je ovrsena cijela placa, javite se sluzbenici banke u kojoj imate otvoren racun, ispunite ovaj formular : http://imageshack.us/f/37/viewerx.png/, te bi nakon toga banka MORALA preusmjeriti 2/3 place na Vas zasticeni racun.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bety74, dajes potpuno pogresne informacije. To sto tvrdis; kao i zena u banci jednostavno nije tocno. Naime, 2/3 primanja (place) su zakonom zasticene i kao takve ne podlijezu ovrhama. Za slucaj da je ovrsena cijela placa, javite se sluzbenici banke u kojoj imate otvoren racun, ispunite ovaj formular : http://imageshack.us/f/37/viewerx.png/, te bi nakon toga banka MORALA preusmjeriti 2/3 place na Vas zasticeni racun.

Znam x slučajeva u kojima je ljudima ovršena cijela plaća i još nitko nije dobio nazad iznos koji nije smio biti ovršen. Prošli mjesec se to dogodilo frendici s posla.Jedno je što bi banka MORALA, a drugo je praksa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija