Jump to content

Nasljeđe obnovljene kuće


Kristina1007

Preporučene objave

Imala bih jedan upit:- Kuća od suprugovih roditelja je bila na području državne skrbi i napravljena je obnova gdje su svekar i svekrva upisali i nas kao posebnu obitelj te nam je država darovala potkrovlje u toj istoj kući. Mi smo utrošili pozamašnu količinu novca na uređenje potkrovlja i živjeli u njemu 15 godina.- Nakon smrti svekra, njegova polovica vlasništva se dijelila na svekrvu, supruga i njegovog brata (iako je on zbrinut - dijelom od roditeljskog novca, a dijelom nekretninom koju je dobio od države i znao je da je ta kuća trebala pripasti nama). Ne želi niti čuti da ga mi isplatimo u cijelosti!!- Svekrva ne želi napraviti oporuku i mislim da će suprugov brat nakon smrti svekrve tražiti da se kuća u cijelosti podijeli na njih dvojicu. Da li postoji mogućnost da se izdvoji potkrovlje kao cjelina (jer smo je mi dobili od države... i na osnovu toga nismo neke druge državne povlastice koristili ). Etažiranje ne dolazi u obzir jer je suprugov brat odbio!! Nema mi smisla da se cijela nekretnina dijeli ravnopravno na njih dvojicu, a mi smo dobili dio od države i još smo ulagali!- molim Vas za pomoć!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija