Jump to content

Oduzimanje vozila


vojagoca

Preporučene objave

Molim za objasnjenje.Suprug je 2011 za Novu god.taksirao bez taksi dozvole .Zaustavila ga je policija i zajedno sa inspekcijom oduzet je auto privremeno do okoncanja spora. od tada se vodi sudski spor .Stigla je konacna presuda pre dva dana koju moj suprug nije potpisao vec njegova sestra .pise kaznena mera oduzima se vozilo trajno i plus ogromna novcana kazna za koju nemamo novac,inace suprug je ratni vojni invalid koji nije to radio iz hira vec da izdrzava mene i dete a pritom niko ne zaposljava invalide.nije nikada bio privodjen.u medjuvremenu on je dobio regularnu taksi dozvolu koju je prilozio naknadno ali nije uzeta u obzir.Molim vas da mi malo objasnite sta mi je ciniti ,sta je pametno, imamo rok zalbe ali samim tim produzujemo sudjenje ,da li postoji nacin da vratimo auto .sad treceg januara zastareva predmet pa su pozurili sa presudom da li da vratimo presudu posto on nije potpisao da se spasimo bar za novcanu kaznu ili da ulozimo zalbu molim vas za odgovor

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija