Jump to content

Presuda dobivena,za prevaru,kako dobiti novac


Valentino Zukić

Preporučene objave

Imao sam slucaj gdje sam prevaren,dobio sam ga,2 su okrivljenika u pitanju,njima je izrecena kazna od 9 i 6 mjeseci zatvora,pretvorena u uvjetnu,i nalozeno da mi isplate novac nazad. Ali nigdje nije navedeno kako,jer oni svojevoljno to sumnjam da ce napraviti. Sta ja tu mogu sada,sa tom presudom na Finu,nesto? Molim pomoc,hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imao sam slucaj gdje sam prevaren,dobio sam ga,2 su okrivljenika u pitanju,njima je izrecena kazna od 9 i 6 mjeseci zatvora,pretvorena u uvjetnu,i nalozeno da mi isplate novac nazad. Ali nigdje nije navedeno kako,jer oni svojevoljno to sumnjam da ce napraviti. Sta ja tu mogu sada,sa tom presudom na Finu,nesto? Molim pomoc,hvala

 

Valentino, prije svega kaznena presuda treba postati pravomoćnom.

 

Nadalje, u samoj presudi, obzirom je, kako kažete, izrečena uvjetna osuda, gotovo sigurno se radi o tzv. dvostrukom uvjetu, odnosno u presudi je određen i rok u kojem vam moraju vratiti dugovano (par mjeseci). Prije isteka tog roka nećete moći ništa. Ali ukoliko, po isteku tog roka oni ne bi vratili, možete u ovrhu + pokrenuti postupak opoziva uvjetne osude. Tada, ukoliko dečki žele izbjeći zatvor - morat će vratiti dugovano vam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija