Jump to content

FINA ne želi preuzeti odgovornost z a svoju grešku


robertawng

Preporučene objave

Dobar dan svima koji će mi uspjeti preporučiti rješenje ovog administrativnog čvora:

 

razvela sam se,troškove odvjetnika bivšeg supruga moram ja platiti.

Nikada mi nije(odvjetnik) pokazao ili dostavio račun,samo je pokrenuo ovrhu ,mislim da je iznos bio 11.000,00 kn jer je to bio daleke 2009 godine( imam rješenje o ovrsi samo)

Jedna trećina plaće redovne uplaćivala se i odvajala mjesčno na taj račun sa kojeg se isplaćuje odvjetnik.Do danas,18.3.2014.

Danas,5 godina poslije,u FINI sam još pod blokadom,u banci u kojoj mi j e račun nisam, dakle deblokirana sam, odvjetnik je nazvao školu u kojoj radim jer mu se ne isplaćuje mjesečno sa moje plaće....

Dakle,imam sve izlistaje plaće posljednjih 5 godina sa vidljivim izdvajanjima trećine mjesečnih prihoda i idu na račun sa kojega odvjetnik nivelira potraživanja.

FINA tvrdi da imam ovrhu ali nema priliva novca?????????????(drzavna služba,redovna plaća)

Škola obračunava iznos

Taj iznos odlazi u banku i nije više blokiran,banka j e deblokirala račun sa nekim datumom..

Banka ne može deblokirati račun bez odobrenja FINE

Fina tvrdi da sam pod ovrhom

Odvjetnik ne dobija novce.

 

OOOK.neznam koliko sam mu duzna sad uopće više...

no prošle godine u ovo doba telefonom su mi rekli da sam mu dužna 19 000 00 kn što znači da mi 6 godina skidaju sa plaće (prvobitnih 11.000,00)....dug mi očigledno raste abnormalno,ne knjiži se u fini,a od prošle godine više nisam ni u banci u blokadi iako postoji taj "ovršni" račun pored onog mog zaštićenog,.....dug raste a ja mislim da JA uopće nemam veze sa iznosom i u stvari mislim da ga nisam ni duzna platiti jer očigledno je došlo do greške negdje u sistemu izneđu FINE i HPB banke.

Kojim redosljedom rješavati?hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

mislim da je pogresan broj racuna

to kazem jer se meni dogodilo nesto slicno

 

uplacivao sam po sudskoj presudi i na racun koji je bio u presudi

 

banke imaju jedan zajednicki racun na koji gomilaju takav "izgubljen" novac

 

vi cete biti na gubitku za kamatu, a kad se korigira broj racuna novac koji je uplacen bit ce prosljeden odvjetniku

 

mozda je dao namjerno krivi broj racuna

ja sam znao da je krivi broj od pocetka i meni je to bila svojevrsna zamka postavljena, ali bilo je po onoj narodnoj, lovili lisicu a naletjeli na vuka :)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija